Bernardić nazvao Jandrokovića 'rektalnim alpinistom' – evo tko je prvi ispalio tu uvredu
Ne pamtimo kada se dogodio ovakav diskurs u hrvatskome javnom prostoru na najvišoj razini, kazao je HDZ-ov ministar Tomislav Ćorić.
Komentari 54
Sve je to ista škola.Bandićeva.
w︆w︆w︆.︆Ki︆s︆s︆tok︆.︆c︆o︆m
E je zaostao sada e svojim nastupom kupio poene protustranci. A kada se bolje pogleda nijedna od dve najjace stranke nisu bas sposobne voditi politiku
Čuj tužba! Pa ko ne zna ko je Njonjo i zašto! Od Sanadera.......
Da Keleminec postane predsjednik HDZ-a tko bi bio s desne strane
Njonjo 😜
Mozda je bolje biti degutantan u svojim izjavama nego biti pokvaren podmukao ciničan a da ne govorimo lopov beskrupulozan kao uostalom i osoba koja tuće vlastite zene recimo to je slika mnogih članova nase vodece stranke
Ovdje se samo priča o formi, kako je Bernardić nazvao Jandrokovića, a prešućuje se ono što je bitno, a to je Plenkovićevo očitovanje za ustaški pozdrav.
pa nije ga nazvao punim imenom, nego njonjom. Kako se njojo prepoznao?
Interesantno mi je kako su Hrvatine nakon što je Škoro izgubio izbore, sad odlučili branit jednog Nnjonju. Neprocjenjivo!
mislim bez obzira na ovu nepotrebnu kreativnost,Jandrokovića je nemoguće uvrijediti
Npr. Jandroković je vrijeđao inteligenciju čitavog hrvatskog naroda kada je na TV-u objašnjavao da je Sanader pokazao račune za svoje satove, snimka je na youtube, nije mi se do danas ispričao radi toga....
Mislim da bilo za narod najzabavnije da jandrokovic bernardica saspe nekom uvredom. Ako ista makar su za to sposobni
pa dobro mu je i rekao, jandrokovic ima koktel genetskog materijala iz rektuuma svih vladara osudjivanje kriminalne organizacije HDZ-a unazad 15 godina
Ako se ne varam Jandroković je bio desna ruka krenimo redom: Sanaderu, Kosor, Karamarku i Plenkoviću, nikad ništa ne zna kada ga se pita, koliko ono glasova je dobio, oko 800 zar ne, pa to je jedan veći starački dom glasao za njega. Toliko kriminala je prošlo pored njega da ili je totalno glup da nije znao ili se pravi glup radi udobne mu fotelje?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ahahaha vristim!!! 🤣