Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 142
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
aleja zaslužnih građana
Povratak na članak

Bandić o Kovačevićevim grobnim mjestima: 'Ja zaista ne znam čime je on to zadužio naciju'

Kovačević je za grobna je mjesta platio između 200 i 300 tisuća kuna, no ona inače nisu na prodaju

Komentari 9

KA
Kalimero4
11:56 23.09.2020.

Treba osnovati aleju Hrvatskih mafijaša da peseki imaju gdje zapišavati.

VL
Avatar NenadNikolic
NenadNikolic
13:12 23.09.2020.

Još za života je postao hrvatski velikan i dobio dvije grobne parcele od službi Bandićeve gradske administracije. Sad će Bandić kazati da baš ništa o tome nije nikada čuo, prva mu vijest!

VL
DU
Deleted user
12:58 23.09.2020.

a cime su hrvatsku naciju zaduzili kovacevicevi gospodari tj.nalogodovci...to je bit svega...a kovacevic ce istim putem kojim je dosao ce se i vratiti....i to je to ...a je to...itd

VL
CR
Crocirih
13:34 23.09.2020.

Ova država je farsa. Republika Hrvatska je farsa, predmet autoerotike i narcisoidnih psihopata, teško bolesno društvo bez ikakve budućnosti. Balkanska smo prćija koja ne zaslužuje bilo kakvu nezavisnost, samo uništavamo, sve i svakoga i same sebe. Nestajemo kao i ova govna bez da će se nas itko normalan sjetiti.

VL
BR
Branitelj2020
17:24 23.09.2020.

Mr. 10% Bandić pita po čemu je Mr.5% Kovačević zaslužni građanin RH, a zna istinu da je Kovačević dao 10% Bandiću i njegovoj holding bandi.

VL
Avatar AligatorX
AligatorX
12:56 23.09.2020.

procijeniti uloženo, umanjiti za kaznu i vratiti mu taj iznos ako je što ostalo, a poziciju sačuvati za uistinu prave velikane.

VL
NE
neboiznadzagreba2
12:37 23.09.2020.

Možda je Kovačević zaista zadužio naciju, dao joj je šansu da progleda i vidi tko i kakvi ju vode, da prestane glasati za razne bandiće, kerume i stručnjake tipa Vrdoljak, no ukoliko nacija šansu ne iskoristi, zaslužila je takve "velikane".

VL
VI
vidum
17:21 23.09.2020.

Kako ne znaš čime je zadužio naciju? Lopovlukom! Takvi kao on zadužili su naciju do grla.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.