Australci više ne žele Kapetana Dragana
Australske vlasti pomoću zakona koji je usmjeren na borbu protiv terorista žele spriječiti Dragana Vasiljkovića da se vrati živjeti na njihovo tlo. A on je to najavio
Komentari 29
a zakaj bi ga pustili prije odguljenih 15 godina? Za takvo govno i 15 godina je premalo!!
Jesenti milu bigulicu, zar bi i Australija "na osnovi montirane i falsikovane ustaške presude mogla da se zaveri protiv slobodarske i civilizovane Srbije i svrsta među ljute dušmane vaskolikog srpstva?! To prosto ne može da veruje niko živ".
Draganče je junačina,gle pogleda taj ne kmeči
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
australske vlasti mogu zabraniti ulazak u zemlju samo onim stanovnicima za koje postoji sumnja da bi nakon povratka mogli počiniti nasilnički ili teroristički čin”. A kako on nije terorista nego vojno lice nema osnovice ,,,, Ja bi mu zabranio jer jer je išao se boriti za drugu državu čije državljanstvo isto ima, a nije članica NATO saveza . Pa prema tome ima gdje da ide svojima za koje je htio i život dati ... Da je kojim slučajem se vratio bez ruku i nogu pao bi na teret "drugorazredne domovine"" Australije . Znači postupao je ne razumno i na rizik - štetu drugorazredne domovine !