Arhitekt Račić: Obnovljene kuće morale su ostati netaknute, a imamo mrtvih. To je kriminal
Sve što je rađeno kroz obnovu trebalo je proći u potresu gotovo pa netaknuto. Tu ni crijep nije smio opasti, eventualno žbuka, kaže riječki arhitekt Marin Račić
Komentari 95
sve te istrage ce zavrsiti ko i ona u Gunji, Mrak napunila svoje djepove i nikom nista
Dodje mi komsija danas na kavu. Popijemo mi kavu i po obicaju okrenemo saljicu. I reko, hajde da pogledamo. Kad ono iz taloga se jasno vidi RAT! Gradjanski rat..... i u njegovoj i u mojoj saljici. Brzo okrenemo i natocimo si jos po jednu. Bez cukora.
ZNA SE tko je vodio obnovu, i zato će anemija stopirati svaki istragu o tome....
ako se tako sramotno nastavi sve više če bit onih koji misle da se ova država slučajno dogodila jer ljudi sve manje povjerenja imaju u vladajuću kastu
Mali problemcic - puno je toga vec vjerojatno u zastari, ali nadam se da ima nacina da se krivce kazni.
ne pitajte arhitekte o statici! po preliminarnim rezultatima, dogodio se potres jači od propisima očekivanog. a arhitektima poručujem da budu dosljedni i kao što ne vole da građevinari komentiraju arhitektonskke izričaje, oni ne komentiraju statiku i izvedbu konstrukcije. P.S.: kad se arhitekti dohvate statike ispadne situacija kao na venecijskom bijenalu 2010
Sad će svi hdzovci, na svim, pogotovo lokalnim postajama, graknuti, po direktivi vrha stranke - KRIV JE ŠKORO!
Nova kletva i Hrvata:Dabogda ti HDZ kuću nagradija
Sicilija je obećana zemlja. Tamo ipak ima poštenja i časti.
ko će sad odgovarati..?
I vi stvarno vjerujete u ove bajke. Ahahahaaa, al vas yebu ko male majmune.
Mislim da bi sav kriminal u rvackoj trebalo početi istraživati 2225 godine.Nije dobro biti brzoplet i žuriti.
Trebalo bi predložiti izmjenu hrvatskoj jezika da se umjesto riječi "otuđiti" koristi ispravnija riječ : "otuđmaniti"
Tuđmanovo nasljeđe se samo urušava na sve strane. Pitanje je kada ćemo si to kao država priznati i konačno krenuti drugim putem.
ahahahahahahhaha i opet hahahah ,prave se naivni ko francuske sobarice,pa ko je mogao dobiti proces obnove rođe izbosne sa krivoustim kradezeom na čelu,dajte najte farbat narod ,sve vas treba pod zid i sad poslije 6 dana slažete stožer,gdje su pare za zagreb koje su ljudi skupili i ovo ko uplačuje vladi je budala samo direkt ljudima u ruke,mi u rezervama nemamo ni zrno graška a kamoli što drugo,gdje su snimke onog što je vlada poslala,i ovo će bit pljačka stoljeća ,opet je kradezeu upala sikira u med
ovaj gospon je arhitekt a ne građevinar,ćovjek se hoće promovirat da uleti u posao
Matej 24,20"I molite da bijeg vaš ne bude zimi ili subotomMatej 24,21jer tada će biti velika tjeskoba kakve ne bijaše od početka svijeta sve do sada, a neće je ni biti.Matej 24,22"I kad se ne bi skratili dani oni, nitko se ne bi spasio. No poradi izabranih skratit će se dani oni.Matej 24,23"Ako vam tada tko rekne: `Gle, evo Krista!` ili: `Eno ga!` - ne povjerujte!Matej 24,24Ustat će, doista, lažni kristi i lažni proroci i iznijeti znamenja velika i čudesa da, bude li moguće, zavedu i izabrane.Matej 24,25"Eto, prorekao sam vam.Matej 24,26"Reknu li vam dakle: `Evo, u pustinji je!`, ne izlazite; `Evo ga u ložnicama!`, ne vjerujte.Matej 24,27Jer kao što munja izlazi od istoka i bljesne do zapada, tako će biti i s dolaskom Sina Čovječanstva.
,,,nismo mi Balkan.., mi oduvjek pripadamo zapadu i Europi... Pa smo od njih vjerojatno i sve ovo naučili...
Zasto se arhitekt mijesa u statiku.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mi Hrvati smo prokleti, zajebali bi i rođenu mater!