Erjavec poručio Plenkoviću: Arbitražna odluka će prije ili kasnije biti provedena
"Nadam se da će hrvatski premijer shvatiti da njegova politika ne vodi nikamo."
Komentari 98
Erjavec poručio Plenkoviću: Arbitražna odluka će prije ili kasnije biti provedena Plenković poručio Erjavcu:Da,ali ti to nećeš doživjeti.
O kojem dijalogu Erjaec govori? Pa slovenci ne žele razgovarati nego samo provest arbitražnu odluku. Nema tu dijaloga nego samo : moraš ovaklo kako mi to kažemo ili slijedi ucjena. Jadni slovenci , ovoliko iskompleksirani, bahati i uobraženi
E moja bijedo bijede.
pa svi nas hebu,,pa dokle više
nikada, a mozda ni tada.
a ti ćeš dobiti bingo na eurojackpotu!!!!
Erjevče, de posluži se 💊🖕
Slovenci su naši najveći prijatelji i saveznici po njima još nebi bili u EU .Kamo sriče da je ostalo tako .Naprid Slovenci samo nastavite blokirat pa da barem tog šengena nevidimo.Ma samo blokirajte barem je vama stalo do Hrvata kad nase političare već 25 god zaboli ona stvar za vlastiti narod .
Da ste se , dragi slovenci, od pocetka postavili kako prijateljskoj i susjednoj drzavi dolikuje ,postigli bi puno vise .
Hoče...hoče...ne kad-tad... nego...SADA...
Umjesto da pregovaraju, Slovenci se takmiče otrcanim parolama zato treba sve glasnije i sve češće iznositi prevarantske metode koje su dovele do izlaska Hrvatske iz arbitraže !
Nažalost hoće. Spusti će anemični gaće.
Erjavec je predaleko zalutao u svojoj fantaziji pa se ne zna više vratiti u realni svijet. Zato stalno ponavlja jedno te isto, jer ništa drugo mu i ne preostaje nego da stalno ponavlja jedno te isto kao Švabo tra-la-laaaa....
Pa vidi nasa skolska podvorkinja Vesa Pusicka se slaze za ono sto nezna sve pokloniti sloveniji. Gace i prirodu dijeli sa drugom po struci, pametnom dosta.
nadam se da ovi majmuni ponovo zove u zlo sabor kao predmet ...uvodjenje vojske... to je bio pravi biser...gaf i veliki plus za HR za VISE razloga....
S ovakvom vlasti u Hrvatskoj svatko može tražiti što hoće i dobit će, Slovenci, Muslimani, Srbi, Crnogorci...ovakva kukavička i kapitulantska politika je sumrak. Slobodu i državu koju smo krvavo izborili 1991-95. razaraju nam povijesni neprijatelji iz okružja, a sve uzz potpuni muk i neviđenu nesposobnost i impotentnost aktualne vlasti. Plenkoviću, ulaziš u povijest to je sigurno, a kako - jadna tvoja djeca i unuci kakva će ih stigma pratiti zbog tebe.
Ok, biti će provedena kasnija.. onak jako jako kasnije. 2231.
Mogu citaoci ovde da se bune koliko hoce, ali to je vec Slovensko. Njihova obalska straza vec kontrolise te vode
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Može li političar biti dosadniji od ovog. Ne može