Milanović je rekao: Pali avion, ideš po generale...
Kotromanović: Bila je to dugogodišnja bitka nas nekolicine koji smo tvrdili da je Gotovina nevin, nasuprot dobu kada je na vlasti bio HDZ
Komentari 158
Pa poznato je da SDP obožava generale
Ja sam samo zahvalan sto je pusten na slobodu i sto se sve dobro zavrsilo, uzivaj sada u zivotu veliki generale , neka te prati sreca i mir i od srca hvala
Jel to o aj Milanović koji je uz sebe imao Ostoju Rankovića koji je slao policajce na invalide koji su se sakrili u Crkvu Sv Marka?
O čemu ovi? Pa vidjelo se iz aviona da je Zoka potpuno nepripremljen za oslobađajuću presudu, problijedio, zamuckivao.. Na faci se čovjeku svašta može iščitati, a ono taj dan definitivno nije bila sreća na facama zoke, pusicke i ostale ekipe..
I sad bi taj SDP trebao postat heroj? A prija 17 godina kad su Racan i Mesic bili na vlasti po drzavnim arhivima je caprkao ko je htjeo, pljuvalo se po Tudjmanu, braniteljima i generalima......ne ka su, njihova politika. Ali narodu je to bilo divno slusat pa Mesica drugi put izabrali za predsjednika a sto je Racan izgubio druge izbore krivi Bosanci, Hecegovci i dijaspora sirom svijeta pa uvalili Sanadera koji je kao nesto krao i nikako da ga osude. Isto kao generale u Haagu
Fino je da su naši navodni hrvatski nevini vitezovi doma sa haškog robijaškog križnog puta makar su se navodno u haškom kavezu u društvu brače po krvi, kulturi, klanju i silovanju Šešeljem, Šljivančaninom, Mladićem, Hadžičem i Karađičem dobro osječali kao svoji uz svoga.
taj dan je zaveo u crno ministarku regiona pusičku i njenog burazera zorančeta zaštitnika nebeskog naroda
imao Milanović dosta mušica, ali ne samo to, bilo dosta gluposti, ali ne bih rekao da su ovi sada u vladi neki veći Hrvati
Ne mogu te ni slušati ni gledati prodana dušo. Milanović ti rekel da 'pališ avion'. Ti? Pa kaj ti imaš s avionom (ni s traktorom ni biciklom) . Palili ste vi avione za prijteljice, njihove porode, pijančevanja i orgijanje....Daj srami se ...
a sad govoru mladi-pali autobus,put njemacke,ode sve ludo.
Kakav glup clanak za promociju sdpa
Uvazenom generalu Gotovini zelim dobro zdravlje,i jedno veliko HVALA! Hvala Vam za sve sto ste dali za Hrvatsku! Vi cete generale ostatio dio nase povisti,u vike vikova ce pamtiti Vas Hrvati.
Koji beskičmenjak i neznalica..pošten kao lopov.
Hdz i sdp treba zakonom zabraniti.
on je na krilima svojeg višegodišnjeg skrivanja, bez pokrica proglašen velikim herojem, iako je takoder na svojoj ratnoj karijeri izgradio pozamašno bogatstvo, postao vlasnikom brojnih nekretnina, višemilijunske vrijednosti što u Zagrebu, što u svom rodnom mjestu, a najzanimljivije je njegovo suvlasništvo, tajno naravno, u poduzecu Hidroelektra, gdje su ga godinama za njegov tajni vlasnicki udio zastupali Ljubo Grepo i Ante Roso..........pogodite ko bi to mogao biti ?
Koliko vidim po komentarima sve što nije HDZ treba poklat.
Prvi je put osuden 1986. godine za oružanu pljacku 25.000 franaka, cekova, zlata, dragulja, poštanskih maraka, torbi i ostalih predmeta u ukupnoj vrijednosti dva milijuna franaka.......pogodite ko bi to mogao biti ?
Koji lazov. Na sto si ti spao Koromanovicu. Povrace mi se kad vidim tebe i Matica,
HDZ ga izručio, SDP ga vratio. Bolna činjenica nikako ne leži HDZ-u.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
za.. pali avion..mali mirko je zasluzio spomenicu narodna eroja..ha..ha..a lude drzave i judi.