Kako je HDZ-ovac Bačić upao u ratnu školu? Poziva se na Tuđmana i Krstičevića, tvrdi da zaslužuje zbog dužnosti u Saboru
Upis Ante Bačića u Ratnu školu “Ban Josip Jelačić” dopustio je ministar Banožić, a predsjednik Milanović tumači da dužnosnik ne može pohađati tu školu. Bačić se na upis odlučio, kaže, kako bi mogao kvalitetnije voditi saborsko izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini NATO-a
Komentari 42
Umirovljen sam, jer nisam imao u to vrijeme višu časničku školu. Da sam znao mogao sam tražiti upis u ratnu školu.
dajte mu odmah braniteljsku mirovinu kada se tako hrabro bori, pljuc
Kako je upao? Pa preko veze, kako drugačije... Inače, nema u zakonu neke zabrane da se dotični ne bi mogao upisati, a koliko sam vidio po medijima, tamo uvijek ima slobodnih mjesta. Ono što je po meni problem, jest da će dotični to završiti preko veze, kao što se i upisao...
Ako želi čovjek u vojsku zašto mu branite? Neka ide.
Gledam te komentare i svi negativni,a gdje u Ustavu pise da je zabranjeno skolovanje.Kod nas je sad vec za ljevicare problem ako se covjek hoce dalje skolovati,sramota.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da se mene pita HDZ bi bio na interpolovoj tjeralici kao subjekt koji treba isporučiti građanima Hrvatske da se malo iživljavaju na članovima .... bivšim i sadašnjim, a pridružio bih i SDP kroz neko vrijeme....