'Andrija, došlo je do promjene': Plenković će biti odgovoran za rezultat Drage Prgometa
Mikulić je tek preksinoć doznao da nije kandidat. Prgomet je prihvatio ponudu šefa HDZ-a pod uvjetom da nosi listu za Skupštinu
Komentari 62
prgomet...jeli to oni koji je pregovara sa milanovićem u ime mosta pa se vratio u hdz,karakter nema što..
Svilena djeca boljševika Plenković i Božinović na drugarskom zadatku uništavanja Hdz-a
Čini mi se da " vjerodostojnost " polako ali sigurno odlazi iz HDZ-ovog rječnika.
Plenković polako preuzima sve konce u stranci a time i svu odgovornost. Sve to moglo bi mu se vratiti kao bumerang. Nije dobro da stranka tako funkcionira. Već viđeno i znamo kako je završilo.
Politika je dobro plaćeni posao(nerad) bez ogovornosti učunjeni kriminal.Prgomet je čisti profiter. U jednom danu bi promijenio deset partija. Drug je snalažljiv.Sve radi šta ti korist donosi.
prgomet? ... što je tim hadezejcima?... nije im bio dovoljan kujundžić i ona za kulturu, pa dalićka... sad i prgomet?... klasičan slučaj pucanja u vlastitu nogu!... znam samo da na izbore u zagrebu ove godine sigurno neću izaći - nemam kome dati glas.
ja jesam u hdz, al prgomet nije opcija za ZG.
Trebalo se ići sa Hasanbegovićem ili Brunom pa kako bude. Znamo da je Zagreb više crven nego plav no svejedno. Između Mikulića, Brkić i Prgometa nema nikakve razlike što se tiče uspjeha. HDZ ima šansu dobiti više delegata u gradskoj skupštini a za gradonačelnika kako god.
Zašto nisi dao ostavku nakon osvojenih osam mizernih mandata?
Jedna molba za Novinare Vl nek imendom i prezimenom pišu tko im je rekao a ne uvik ,saznali smo od jednog člana o iz pouzdani izvora.
prgomet će dobit 2,214 % na izborima, a plenki 1,79 %;plenki nije mjesto u hdz,i rasturit će hdz vise od svih do sada.
Super savjetnici Plenkija briselskog Šeks, Božinović izmudrijali su ovaj genijalan potez. Ali Dragec, došlo je do promjene, kandidat je zapravo Milorad Pupovac što vi dragi prevareni birači o tome mislite? E pa vidjet ćemo na lokalnim izborima.
Plenković se plete u svaku općinu, grad i županiju tko će biti kandidat za načelnika ili gradonačelnika ili župana. A nebi me čudilo da sastavlja i liste. Bilo bu mu bolje da brine o nacionalnoj politici a to tko će biti načelnik, gradonačelnik ili župan neka ostavi lokalnim organizacijama. Zanimljivo je i to da oni kandidati koji iza sebe imaju građevinski lobi (osim Kalmete kojega je morao maknuti zbog javnosti) sigurno prolazi bez obzira na stav lokalne organizacije. Na taj način pljuje u lice svim lokalnim HDZ-ovcima jer eto on zna bolje od lokalnih zajednica tko je kakav čovjek.
...Drago Prgomet iznevjerio je birace HDZ-a! ...Brunu Esih i birace HDZ-a iznevjerio je HDZ - bio bi dobar trenutak da se HDZ oduzi svojim biracima i Bruni Esih.
Prgomet je samo nastavak jedne muljave, pokvarene, podle i izdajničke politike novog vodstva DDZ-a, gdje se ubacuju u vlast oni koji ničim nisu pridonijeli pobjedi na prošlim izborima, čak su bili na suprotnoj strani, a odbacuju se oni koji su najviše pridonijeli pobjedi HDZ-a. Pitanje je vremena, ne tako dugog, kad će isto onako, netko izići na binu i reći da HDZ i njegovi birači neće biti taoci pojedinaca, koji su ih izdali.
Jesi li ti odgovarao za osam mandata koje je osvojila tvoja lista prije cetri godine??
Iva i VL iznenadjeni, izbleda da ste izgubili povjerljive izvore iz hdz-ea
Plenkovicu se je nepopravljivo pokvario kompas.
...Mikulić je prekrsio dok je objavljivao osobne zdravstvene podatke Mire Bulja (...to nije bilo korektno koliko god Bulj bio politicki suparnik i bez dokaza napadao i vrijedao!) - a Prgomet je prekrsio kada se tajno sastajao (mozda mu sada vjeruju biraci SDP-a - ako je to namjera)! ...Zar HDZ nema bolje ideje? ...Ako je u Medimurju pregovarao sa HNS-om, mozda bi HDZ ipak trebao podrzati Brunu Esih za gradonacelnicu - biracima HDZ-a to bi se sigurno svidjelo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prgomet je osoba od karaktera! Po mnogocemu podsjeca me na Stipu Mesica!