Anđelko Akrap: Pitanje demografije ključno za opstanak Hrvatske
- Demografi upozoravaju da se ne radi dovoljno, malo nas je, ali suglasni smo jer je to politika biološkog opstanka, a ne politika lijevo-desno', kaže Akrap
Komentari 10
Pogledajte što kaže Orban o Mađarskoj naciji i njihovom opstanku (a Mađara ima duplo više). Iz Mađarskog primjera mogli bi i mi Hrvati puno toga naučiti. .
Tko da tu pomogne? Oni koji su stasali u JU i tu s mitom i korupcijom dosli do diploma!? niti jedna bivsa komunisticka zemlja nije dosla do 50% standarda: Njemacke, Austrije, Nizozemske, Belgije, Svedske, Norveske, Danske, ... dakle zapadnih zemalja. Pogledaj juznu Europu i Balkan, sirotinja, poglavito u glavi, nemar nerad, mafija, korupcija i mito. Zar postoje sljepci koji jos uvijek gaje nadu u HR cudo? Hej budite se sanjari !!! bez zarade od turizma u HR izbija glad, da glad!!. Moja Dalmatinska Zagora je spaljena zemlja. Trljam si oci kad budem dolje. Nakon, eto skoro 40 G Njemacke, treba shvatiti HR je unistena, politicka -trgovacka mafija sve ima u ruci, narod osuden na robovanje za sitan novac. Dolazi medutim sve na naplatu, odlazak mladih je slom te Tvoervine Krivoustog s stalnim boravistem na Mirogoju. Kofere u ruku i van te lopovske Tvorevine. U Crosklaviji nikad nece biti bolje. Vec vise od 100 Godina bjeze Hrvati iz "Lijepe nase" trbuhom za kruhom. HR Elita i Inteligencija, Pseudo- ... i ..., nije sposobna dati svom narodu dostajan zivot. Kraj.
Pa kad smo ulazili u EU afirmacijska skupina je pogodnost pokretljivosti radne snage stavljala među najveće prednosti pristupanja EU pa eto nam ga sad !!!!
..uzalud pusti govori moj anđelo..
napokon neke mijere treba povuci a ne stalno analizirati
Hrvatska je već propala. Toliko smo stara i prazna zemlja da nam više nema pomoći.
Ja mislim da pemzije trebaju biti nasljedne i u Berlinu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ajd da vidimo te mjere. Sigurno opet neki doplatci, neke selekcije, prednosti za zapošljavanje u državnom sektoru i sl... Uz to, kakve mjere mogu pomoći kada nema izgledne budućnosti ovdje? Nema investicija, niti jedna svjetska kompanija ne želi doći ovdje, nije isplativo, jednostavnije im je ljude odavde povući tamo gdje se nalaze sada... A to tamo je uređena država s perspektivom... Neke države su to shvatile, donijele su planove i nastoje privući visokoprofitne sektore - manjim porezima, manjim davanjima na plaće i sl. I to daje rezultate... Hrvatska nije napravila ništa, odnosno, napravila je puno manje od drugih, pa shodno tome, ljudi odlaze i firme nas zaobilaze. Država se kod nas postavlja kao regulator plaća, tržišta, investicija, svega živog i neživog, pa onda niti nije čudno što sve ide k vragu...