Amerikanci ne vjeruju Rusima da su Ukrajinci pokušali ubiti Putina
CIA-ini agenti u Washingtonu osporavaju tvrdnje Moskve o navodnom napadu u Novgorodskoj oblasti
Komentari 10
Da li neko uopšte detaljno čita i analizira ove tekstove. Prvo se kaže da neki agenti CIA osporavaju navode da je napadnuta Putinova rezidencija, a onda se u nastavku navodi da citiram '' . . CIA odbila je javno komentirati takve navode . . ''. Ko sad tu leže, i kakvi su to agenti koji iznose podatke mimo odobrenja Agencije. Ovo je stvarno postala 'žuta štampa'
Znači sada se potvrđuje da se napad dogodio, ali eto nisu ciljali Putinovu vilu već neki vojni cilj pored nje? Sad kada su Rusi iznjeli dokaze ide daljnje muljanje. 🤣😂
Rusi lažu. Mi znamo da rusi lažu. rusi znaju da mi znamo da oni lažu. I opet dalje lažu.
amerika je podeljena zemlja. cia je liberalni deo, kao i eu. ni prvi ni drugi nisu dobrotvorne i istinoljubive organizacije vec vodjeni skljucivo svojim mracnim interesima. naravno da sve sto ide u prilog rusiji kao njihovom mitskom neprijatelju, vekovima nedostizan plen, njima ne odgovara - nema to veze sa istinom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ima li taj američki dužnosnik koji je informiran o obavještajnim podacima neko ime? eto i meni jedan drugi američki dužnosnik rekao da je to bio ukrajinski napad na Putina i njegovu obitelj. i što sad?