Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 152
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
USS 'Harry S. Truman'
Povratak na članak

Američki nuklearni nosač doplovio do Splita, pogledajte kako izgleda

Veleposlanstvo SAD-a je Ministarstvu vanjskih i europskih poslova dostavilo notu kojom je zatražilo odobrenje za uplovljavanje

Komentari 142

Avatar Plejada
Plejada
13:54 11.02.2022.

Baš smo postali jadni. Loše sluge još lošijih gospodara.

VL
DU
Deleted user
13:55 11.02.2022.

Moj sef u Plinacro rekao je da ako uplovi jos jedan da nam place idu 100% gore.Ili ako se Rusi pomjere jos prema granici.Ovakvo gomilanje novca neznam kako cemo izdrzati.

VL
Avatar mikioni
mikioni
13:15 13.02.2022.

Bravo Ameri 🇺🇸🇭🇷 Zna se tko je gazda. Americki vojni budzet je 3 puta veci od kineskog i ruskog skupa.

VL
DU
Deleted user
19:48 11.02.2022.

Goni iz Hrvatske,,, pljuc

VL
LL
lijepa_li si
17:43 11.02.2022.

uh ..bote, veomaa moćna mašina! ja bi amerima dao vis za jedan 'vaki.

VL
PU
pupin
13:00 11.02.2022.

Bice zabave za splicanke. Ceka ih nezaboravnih 96 sati.

VL
45
452t76
20:18 12.02.2022.

Neka je došao , trebali bi više dolaziti barem bi Split imao koristi, i zašto kao članica NATO saveza nebi servisirali ratne brodove saveza ??e brodove saveza ??

VL
SI
siny
22:55 11.02.2022.

Mozda bi i kod "susjeda" svratio ali jbg...nemaju more

VL
DA
danijelrukavina4
17:56 11.02.2022.

Najbolji je naslov na portalu "Dnevno" - "novinarski biseri"- veli ovako : Američki nosač aviona u Splitu : Plenković pokazuje da je jači od Milanovića ! Velika je to stvar i za ugostitelje, ali i za turističke i ljubavne usluge.. 😂😂🤣🤣🤣😄. Za ljubavne usluge !!!!!😂😂😂. Da su naši pametni ponudili bi amerikancima da im ( normalno za lovu ) opskrbljujemo brodove sa dobrom hranom - Podravka tu može napraviti biznis, Jamnička može napraviti biznis, Gavrilović može npraviti biznis - pa Đuro im može reći, njegovi preci su opskrbljivali još Napoleona, što ne bi i njih sa paštetama, mesnim narescima, kulenima, čajna mu je maestralna - ako se odluče opet do Moskve, da imaju - malo se šalim, nadam se da mi nitko neće zamjeriti - PIK Vrbovec može napraviti biznis, istarska i dalmatinska maslinova ulja, Kraš čokolade, LEDO smrznuti program hrane, Mardešić skuše u maslinovom ulju, ne mogu ih više ni naći, valjda sve izvoze - bez obzira na šalu , nek amerikanci vide što je prava domaća hrana, a ne njihova umjetna. Ovako što mi imamo od toga - samo da mu Zrmanja napuni vodu.

VL
VO
vorda400
17:08 11.02.2022.

Pošto je prostitucija u Hrvatskoj zabranjena predlažem da se lokalni HDZ zajedno sa banožićem ponudi napaljenim mornarima i u duhu savezništva da se potrudi da Ameri od zadovoljeni

VL
PA
Paštunistan
14:12 11.02.2022.

Treba pružiti dobrodošlicu brodu sa 5000 ljudi i dati im jasna pravila ponašanja kad siđu sa broda. Naša politička elita trebala bi se suzdržati u potpori Amerima za aktivnosti oko Ukrajine jer ni oni se nisu baš previše konzultirali sa EU. Oni nama jesu partneri al ne korisniji i veći od velikih EU zemalja.

VL
TR
tratincica68
15:56 11.02.2022.

Volim konje

VL
SA
saff
13:15 11.02.2022.

Serbian GDP goes brrrrrrrrrrrrrr....

VL
Avatar madcap
madcap
16:45 11.02.2022.

Amerikanci su uvijek dobrodošli u ST, zahvaljujući njima Split je danas grad. Ne sviđa mi se baš da plovila na nuklearni pogon plove Jadranom, a ne sviđa mi se ni američka politika a još manje njihov sistem, ali Ameri dobrodošli u Split!

VL
VJ
vjerni86
18:03 11.02.2022.

a koliko autobusa manir dama je duslo iz rjeke i zagreba

VL
Avatar majkuvam
majkuvam
15:58 11.02.2022.

Samo da nam Rusi ne pošalju koji Avangard i to bez našeg odobrenja,adio mare za turizam...

VL
Avatar PatriaCro
PatriaCro
14:03 11.02.2022.

Lijepo ga je opet vidjeti. Nosi više aviona i helikoptera nego što je Srbija sveukupuno ikada imala u cijeloj povijesti. XD

VL
TA
Tajg
13:08 11.02.2022.

Koliko troši teškoga ulja i koliko propušta u more? Kome je to bilo potrebno,najmanje nama

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
11:35 11.02.2022.

Porast će BDP.

VL
Avatar cesare
cesare
10:55 11.02.2022.

Ovo Hrvatskoj ne treba.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.