Američki nuklearni nosač doplovio do Splita, pogledajte kako izgleda
Veleposlanstvo SAD-a je Ministarstvu vanjskih i europskih poslova dostavilo notu kojom je zatražilo odobrenje za uplovljavanje
Komentari 142
Moj sef u Plinacro rekao je da ako uplovi jos jedan da nam place idu 100% gore.Ili ako se Rusi pomjere jos prema granici.Ovakvo gomilanje novca neznam kako cemo izdrzati.
Bravo Ameri 🇺🇸🇭🇷 Zna se tko je gazda. Americki vojni budzet je 3 puta veci od kineskog i ruskog skupa.
Goni iz Hrvatske,,, pljuc
uh ..bote, veomaa moćna mašina! ja bi amerima dao vis za jedan 'vaki.
Bice zabave za splicanke. Ceka ih nezaboravnih 96 sati.
Neka je došao , trebali bi više dolaziti barem bi Split imao koristi, i zašto kao članica NATO saveza nebi servisirali ratne brodove saveza ??e brodove saveza ??
Mozda bi i kod "susjeda" svratio ali jbg...nemaju more
Najbolji je naslov na portalu "Dnevno" - "novinarski biseri"- veli ovako : Američki nosač aviona u Splitu : Plenković pokazuje da je jači od Milanovića ! Velika je to stvar i za ugostitelje, ali i za turističke i ljubavne usluge.. 😂😂🤣🤣🤣😄. Za ljubavne usluge !!!!!😂😂😂. Da su naši pametni ponudili bi amerikancima da im ( normalno za lovu ) opskrbljujemo brodove sa dobrom hranom - Podravka tu može napraviti biznis, Jamnička može napraviti biznis, Gavrilović može npraviti biznis - pa Đuro im može reći, njegovi preci su opskrbljivali još Napoleona, što ne bi i njih sa paštetama, mesnim narescima, kulenima, čajna mu je maestralna - ako se odluče opet do Moskve, da imaju - malo se šalim, nadam se da mi nitko neće zamjeriti - PIK Vrbovec može napraviti biznis, istarska i dalmatinska maslinova ulja, Kraš čokolade, LEDO smrznuti program hrane, Mardešić skuše u maslinovom ulju, ne mogu ih više ni naći, valjda sve izvoze - bez obzira na šalu , nek amerikanci vide što je prava domaća hrana, a ne njihova umjetna. Ovako što mi imamo od toga - samo da mu Zrmanja napuni vodu.
Pošto je prostitucija u Hrvatskoj zabranjena predlažem da se lokalni HDZ zajedno sa banožićem ponudi napaljenim mornarima i u duhu savezništva da se potrudi da Ameri od zadovoljeni
Treba pružiti dobrodošlicu brodu sa 5000 ljudi i dati im jasna pravila ponašanja kad siđu sa broda. Naša politička elita trebala bi se suzdržati u potpori Amerima za aktivnosti oko Ukrajine jer ni oni se nisu baš previše konzultirali sa EU. Oni nama jesu partneri al ne korisniji i veći od velikih EU zemalja.
Volim konje
Serbian GDP goes brrrrrrrrrrrrrr....
Amerikanci su uvijek dobrodošli u ST, zahvaljujući njima Split je danas grad. Ne sviđa mi se baš da plovila na nuklearni pogon plove Jadranom, a ne sviđa mi se ni američka politika a još manje njihov sistem, ali Ameri dobrodošli u Split!
a koliko autobusa manir dama je duslo iz rjeke i zagreba
Samo da nam Rusi ne pošalju koji Avangard i to bez našeg odobrenja,adio mare za turizam...
Lijepo ga je opet vidjeti. Nosi više aviona i helikoptera nego što je Srbija sveukupuno ikada imala u cijeloj povijesti. XD
Koliko troši teškoga ulja i koliko propušta u more? Kome je to bilo potrebno,najmanje nama
Porast će BDP.
Ovo Hrvatskoj ne treba.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Baš smo postali jadni. Loše sluge još lošijih gospodara.