MORH objavio nevjerojatne snimke preleta američkog bombardera B-52 iznad Hrvatske
Zapovjednik 191. Eskadrile lovačkih aviona pukovnik Zvonimir Milatović rekao je ovom prigodom da je riječ o jedinstvenom događaju i posebnoj prilici u kojoj jedan legendarni avion tipa MiG-21 može letjeti krilo uz krilo sa još legendarnijim bombarderom B-52.
Komentari 88
Dobro je. Ipak makar dva uspijevaju letjeti. Živjelo HRZ.
Da i kaj s tim preletom?
Mig 21 je najljepsi borbeni zrakoplov. izgleda mocno i vrlo je ubjedljiv
Kome i cemu se divite? Sta ima on letiti iznag Hrvatske? Kome su oni dobro donijeli?
Dobro je dok netko može fotkati iz ove perspektive.
Super. U sigurnim smo rukama. Hva bogu Da je Tako.
šta je uvrfedljivo u istini ili se ne smije ukazati na nepoštenu rabotu kukurikavaca.
Mogao je ovaj bombrder ovdje prijateljski letjeti u finijem i poznatijem društvu F 16 ili F 35, samo to moraju dijelom odraditi i naši saveznici! Kako god bilo, lijepa je ova spoznaja, a mi požurimo pribaviti 12 komada barem pluss školski primjerci!
HDZ kod nas gasi borbeni zrakoplovstvo
Slika iz kokpita govori apsolutno sve o ovoj državi i njezinoj uspješnosti. Tim zrakoplovima upravljaju piloti dvostruko mlađi. U zemlji koja je zabetonirana u prostoru i vremenu. To je razlog zašto naši mladi odlaze u Irsku i ostale zemlje.
Ahahahaaa kad vide ove ruske krsine mislit ce da su zalutali, da lete povise sirijeoli libije a ne u EU i NATO drzavi.
Migovi jesu legendarni,ali još su legendarniji naši piloti!Migovi mogu kad je u kokpitu HRABRO HRVATSKO SRCE apsolutno sve!Dokazali su ti u domovinskom ratu!Hvala vam heroji!
Kaj sad su nama iskrcali nuklearni otpad?
Rujke to prackom obaraju
Kako to da se Nato vjezbe,nikad do sada ni su iznad Amerike provodile,pa da nasi MIG-vi,malo zaparaju americko nebo,nego se sve te vjezbe,desavaju,izmda jadne europe i azije......
Uzkokodakale se rvatine.
Izbacili su svoja govna iznad Hrvatske.
Jeli ovo neka sprdnja ili.. Koga je briga što američki bombarderi lete iznad RH. Ovo je kao Lud zbunjen normalan
Sto su samo američki piloti rekli kad su vidjeli dva naša miga 21.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U Puli je nekad bilo više eskadrila nego što danas HRZ ima aviona. Da ne pominjem Zadar, Split, Pleso, Lučko i ZMAJ, remontni centar. Dakle, u Hrvatskoj je bilo 5 eskadrila MIGova, 6 LBA eskadrila Galeb i Jastreb, 4 eskadrile MI8, jedna eskadrila protuoklopnih helikoptera Gazelle, jedna eskadrila AN-26 i jedna eskadrila protupodmorničkih helikoptera KAM I MI-14...