Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 157
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Alica Petrač: Vlada i mediji vrše pritisak na Komisiju za pomilovanje

Vidljivo je da čelni ljudi izvršne vlasti, dakle isključivo Vlade RH, u ovome slučaju vrše pritisak na institucije pravne države, istaknula je Alica Petrač.

Komentari 27

SL
Stara Loza1
19:34 17.12.2009.

Gospodo!

VL
BT
bili-tartuf
19:04 17.12.2009.

somcék....drzi se Naslova,..i \"necítaj\" nego kapiraj..!!

VL
BT
bili-tartuf
19:24 17.12.2009.

DS´..samo nemoj recí da ti je Mislav....prijatelj !!??..-:))

VL
Avatar tomsom
tomsom
19:27 17.12.2009.

17.12.2009. u 19:19h DŠ je napisao/la: Pozdrav Tomsomu i Tartufiću! ==================================== lijepi pozdrav i vama. uvijek je ugodno pročitati vaša ramišljanja s kojima se u većini slućajeva slažem. mislim da su nazovi-forumaši nedorasli vašoj komunikacij.

VL
SL
Stara Loza1
19:41 17.12.2009.

Gospodo! Cudim se citajuci razne izjave u komentarima, ali mi nije jasno sljedece.Kakova komisija ili bilo tko smije i moze pomilovati jednog kriminalca, pa mada je on pomogao da se drugi kriminalac optuzi i pritvori? Vec sam pisao o tome da moramo jednom konacno raskrstiti sa svim pretvorbama koje su tekle mimo legale i kriminalom u svakom obliku u Hrvatskoj jer tek onda cemo imati drzavu za koju su mnogi izgubili zivote!!!

VL
MM
Mladen Miletić
18:29 17.12.2009.

Sloboda za Petrača , jel je tipični Hrvat a to je zna se poštenjačlina; otmičar i tužibaba kjoja je zaslužila slobodu ... Jel ako uspiredimo kako neki dobiju za kaznu samo Bosnu onda je zločin što uopče netko sijedi ui u Hrvatskoj u zatvoru i to samo zato što nije hrvatina-bosanska !

VL
MM
Mladen Miletić
18:32 17.12.2009.

Svi jednaki pred zakonom i hzakon prema nama u Hrvatskoj, tko to vjeruje danas ? 1% ili 01% naivnih Hrvata ..

VL
OB
-obrisani-
22:16 17.12.2009.

Otmičar djece. Fuj...

VL
BT
bili-tartuf
18:40 17.12.2009.

..izgleda da je Petracíma...dozvoljeno gazenje priko leséva ??..normalno pod zastitom druga-Perkovicá i Mesicá...

VL
Avatar ljutatrava
ljutatrava
18:41 17.12.2009.

dokazuje to što se nikad dosad nisu objavljivala imena i fotografije članova te komisije, ----------------------------------------------------- objavjen su imena i slike,br.članova itd a šta će vama slike i imena Komisije za pomilovanje?

VL
Avatar zagi zagi
zagi zagi
18:42 17.12.2009.

ja sada želim izvršiti pritisak na komisiju da mu umjesto pomilovanja revidiraju presudu na doživorni zatvor, običan kriminalac, policija i sudstvo niste zalužili ni svoju plaču, a kamoli božičnicu (opet ispričavam se svima onima koji rade časno i iznad prosječno, međutim prosjek vas j.be)

VL
Avatar drInternet
drInternet
18:43 17.12.2009.

Žena je u pravu 100% a to što mi radije držimo kvazi đenerala u zatvoru umjesto da opljačkani novac i nekretnine vratimo u ekonomski sustav ove jadne zemlje je samo slika i prilika pljačkaške naravi vladajuće elite. Zagorec će zaa par godina vani i uživati u milijunerskim privilegijama dok ćemo mi skapavati od neimaštine (vidi Bugarsku). Petrač ima sto mana ali nam je na pladnju ponudio 250 milijuna EU keša i još dva puta toliko u nekretninama ali će nas Šimunović uvjeriti da je bolje imati nekog Zagorca u buksi nego proračun napuniti od opljačkane imovine. Možda je razlog tome što bi onda imovina i drugih pljačkaša uglednika (Vila u Kozarčevoj, Žužulovo carstvo itd) morala biti zaplijenjena a to je puno teže nego opaliti harač po nama ovcama. Zaključak: Petrač neka ide vani, pa čak neka i Zagorec ide vani ako u proračun \"doniraju\" milijardu eu i pomognu prikupiti od hrvatina još dvaput toliko.

VL
PO
poduzetnik
18:47 17.12.2009.

Otvorenim pismom medijima, Gospoda Petrac zeli rasplakati hrvatsku javnost - kako je samo providan ovaj potez. Ideja za ovo dolazi od \"dragog \" nam predsjednika, u to ne trebamo sumljati.

VL
BT
bili-tartuf
18:52 17.12.2009.

drinternet,..i cá gradjani imaju od hapsénja Zagorca ??...jedino da nikada necéju biti dovrséni objekti koji je su u gradnji ??..a \"detudjmanizacije\" interesiraju samo \"Live\"-Politicáre radi svojega dupeta...!!

VL
ZL
zlatka
18:54 17.12.2009.

šta imamo vršiti pritisak, zar nije u čorki imao polašteni status, zar nije bio čuvar ljetnikovca i jezera, bilo bi vrijeme i da počne nakon nekoliko godina stvarno služiti kaznu. Dosta više tih elitnih kiminalaca

VL
Avatar tomsom
tomsom
19:01 17.12.2009.

17.12.2009. u 18:52h bili-tartuf je napisao/la: drinternet,..i cá gradjani imaju od hapsénja Zagorca ??...jedino da nikada necéju biti dovrséni objekti koji je su u gradnji ??..a \"detudjmanizacije\" interesiraju samo \"Live\"-Politicáre radi svojega dupeta...!! ================================= otiđi na kurs hvatskog jezika. tvojoj način pismene komunikacije je strašan. malo uči od DŠ koji je pismen za razliku od tebe.

VL
Avatar jura-100
jura-100
19:02 17.12.2009.

Koje je ovo ludilo!!! Alica Petrač se pozova na ZAKONE ove zemlje da zaštiti muža. A kako to da se nije pozivala na te iste zakone dok je Hrvoje radio... što je radio??? Baba je totalno prolupala...

VL
Avatar drInternet
drInternet
19:06 17.12.2009.

bili-tartuf, na stranu cinizam radi se o temeljnom pitanju: U komunizmu je funkcionirala represija a sada funkcionira manipulacija. Hrvatska ekonomija se sustavno pljačka otuđivanjem društvene imovine i neće biti oporavka dok se proces ne okrene u kontra smjeru. Zatvor jetvor je primitivni tip društvene odmazde od čega mi kao zajednica nemamo nikakvu korist. Korist bi bila svu ili bar dio opljačkane imovine vratiti iz privatnih kandži u društvenu funkciju. Petrač nam je na pladnju ponudio više novaca nego što će debeli Šuker igdje dobiti ali metodom manipulacije rulji je važnije se naslađivati nečijoj zatvorskoj kazni radi imaginarne pravde umjesto da se jednostavnom operacijom oduzme sva nelegalno stečena imovina novopečene elite i sistem ponovo postane likvidan....

VL
BT
bili-tartuf
19:19 17.12.2009.

internet,..problem je u \"nostalgiji\"-raznih Soc-samoupravljacá..pogotovo starih, koji nemogu razumiti da je sistem \"cvrste-ruke\" prosá, i da su za Hrvatske gradjane znacíli- tamnicu antiHrvatstva.. a sada se prikljucújemo EU, koja trazi od nas i \"malo\"-kuture i tolerancije,...a najvisé Postenje...pakoliko vidin krivaa je Nadgradnja i nacín-praksa iz proslega sistema, a vecína ljudi nekapi...nazalost ovi koji su Zgrabili im nedaju rjesénja za bolji i bogatiji standard i zivot,..tj. vrjednosti red-rad-mir...

VL
OB
-obrisani-
19:19 17.12.2009.

Pozdrav Tomsomu i Tartufiću! Vidim da se forumaši još zagrijavaju, stoga ću najprije večerati, a onda krenuti u boj za narod svoj. P. S. Tartufića valja shvatiti jer u zadnjim anketama (nije valjda da su sve naručene) Mirek ne dobivaobiva ni 3 posto, stoga je malo šokiran jer je vjerovao da će Tuđman dobiti 30, a Josipović i ostala boranija bijednih 3 posto!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.