'U uredu predsjednice nalazi se prijava koja je '90-ih podignuta protiv Todorića'
Predsjednik Kluba zastupnika HDZ-a Branko Bačić očito neće podržati Grmojin prijedlog, jer ponavlja da se za HDZ nije ništa promijenilo oko osnivanja istražnog povjerenstva
Komentari 15
Ponovo isprazno a k tome još i izmišljeno (fake news) Grmojino laprdanje ne bi li, na bilo koji način, pokazao kako je važan. A da se primi pravog posla možda bi od njega jednog dana, nastao čovjek.
Povjerenstvo je izraz volje hrvatskog naroda-kaže komesar Grmoja. Poućeni iskustvom u dosadašnjem radu povjerenstava možemo slobodno zakljućiti da služe više jalovom političkom prepucavanju nego razrješenju bolnih društvenih događanja. Od simpatičnog i obečavajućeg MOST-a ostala je samo hrpa otpadnog materijala koji čeka odvoz na povijesnu političku deponiju. Šteta!
Grmoja i MOST što više rade da sruše vladu ,sve više gube ugled i postaju obična rulja umišljenih političara.
Došlo je do toga da mislim kako Petrov nije bolji od njegovih zajedljivih nepismenjaka
Hahaha...koja bratija...pa kod vaseg cvitana leze godinama kaznene prijave protiv deteta od svetozara tedeskog...samo bulj ih je podnio cetiri...zar ne brifirani...
Pravosudje je krivosudje i dok su stvari izokrenute naopak, sreca je za marljive i postene u lijepoj nasoj nedosanjani san... normalan zivot mora se traziti negdje drugdje.
tom todoricu treba dat medalju i vratit ga nazad na posel. manje ce kostat
Sve mi ovo nekako izgleda, da je preko AGROKORA, zlocinacka bratija kradeze, uz pomoc crkveni klerofasista, izvrsila jos jednu ogromnu pljacku .Oduvijek je poznata stvar da kradeze ne obraca paznju na narod, i nikad nije bio za narod.Koriste samo nepismene iz uralnih podrucja i tu dobivaju izbore, preciznije, tamo gdje prestaje asvalt.Zasto se ne osnuje povjerenstvo, jer nase pravosudje je pod kontrolom zlocinacke partije HDZ.
Ovo je nepodnosljivo. Svatko ko moze kofere u ruku i napusti tu lopovsku Jazbinu HR.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Grmoji i lijevim komunistickim medijima propadaju akcije sa njihovim povjerenstvom. I sad sveznajucu Grmoja misli, da je nekaj tak, kak on to gleda. I sad je cuo, da je u uredu Predsjednice prijava protiv Todorica iz 90-tih godina. Dosad nismo znali, da se prijave pisu Predsjednici i vjerovali smo, da se takve prijave salju DORH-u. Ali sad znamo. Grmoja tvrdi bez da to moze dokazati nekaj, kaj mu se vjerojatno u prosloj noci snilo. Drug Grmoja bi trebao i morao postivati hrvatske zakone, pa i onaj o radu povjerenstva. U Saboru je i prisegnuo, da ce zakone postivati, a sad bi on protiv zakona, jer si je valjda budala u medjuvremenu umislila, da je on neka vrsta imperatora ili sl. To nece proci drug Grmoja, nije ti proslo niti u Metkovicu, gdje su ti gradjani pokazali crveni karton, nece proci niti u Saboru. A ako ti to ne pase, uzmi si svog Bosanca Lovrinovica i Sovjete Bernardica i Marasa, pa idite tamo gdje ce vam mozda netko dozvoliti, da radite sto hocete. Apropo prof. Lovrinovic prima na ekonomskom jos uvijek svoju punu placu a za koju bi trebao raditi barem 180 sati mjesecno. Ali i prima saborsku placu za puni radni dan, dakle jos 180 radnih sati, pa onda i savjetuje nekakve Gruppe na najmanje 50 sati, kaj stvara ukupno ca. 410 radnih sati mjesecno bez pauza i voznje do radnog mjestai I sad je pitanje gdje ne radi puno radno vrijeme i gdje dobiva (krade) drzanne novce bez rada. Mogel bi to Bosanac malo pojasniti.