Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 36
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TRAGEDIJA U ITALIJI
Povratak na članak

Adriano (16) naručio sladoled pa umro ocu na rukama: 'Uvijek je provjeravao sastojke, netko je pogriješio'

Kada mu se stanje naglo pogoršalo, prijatelji su ga odveli očevoj kući, koja se nalazi svega nekoliko desetaka metara dalje.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.