A-HSP-ovci zapalili Novosti: 'Zaustavili smo vas 1991., opet ćemo'
Dvadesetak simpatizera Autohtone - Hrvatske stranke prava u subotu je prosvjedovalo ispred sjedišta Srpskog narodnog vijeća (SNV) u Zagrebu
Komentari 144
Zapalivši ove jedne novine, ovaj je više zapalio nego što je u životu pročitao.
Tako treba...želimo obnovu velike Hrvatske
Tko to pusća iz kuce, umobolnice...
A kad ste zadnji put prešli izborni prag, genijalci?
Što bi polupismeni nego palili novine, knjige....Napokon su došli na svoje....
Hehe, kakvi loseri...
Šovinističko smeće opet jaše. U kojoj mi to državi živimo kad ovakvi ustašoidni retardi dobivaju medijski prostor. Ali podrška je tu: nepismeno, neobrazovano smeće likuje
....besposlicari sitih gu..ca.
Psihijatrija otvorila vrata
Ovako je bilo i 40ih,par stotina "pravih Hrvata" zaposjelo nenarodno i nebirano vladu RH....svojim experimentima napravili zlo,a onda stradli nasi normalni Hrvati samo zato sto su se zatekli na pozicijama nenarodne i nebirane drzave,ili iz koristoljublja..........Nebih rekao da su ovi nekoga zaustavili kada su pšoCetniceni Srbi izvrili agresiju......Ali da mogu nanijeti zla,mogu,i vec jesu....
Žarimo i palimo"? Sjajna naslovna strana. Moraću početi da čitam te Novosti, izgleda da u njima pišu neki vanredno duhoviti ljudi koji obožavaju da guraju prst u oko primitivnoj pučini poput ovih nesrećnika u crnim košuljama koji bi, kad ne znaju šta će od sebe, da prikolju nekog Srbina.
Neka se ovaj Keleminac upita da li bi Isus reagirao kao on i njegove pristaše?????
Tesko da cete nas ovaj put zaustaviti. Sto se kaze sto te ne ubije, to te ojaca. Naucili smo neke lekcije i mogu vam reci da smo ovaj put jaci nego ikad. Uskoro palimo traktore i vracamo se nazad.
" 'Zaustavili smo vas 1991., opet ćemo"...... Jes jedino si zaboravio da je 91-ve bio pijani Yelcin i raspadnuti Sovjetski Savez, malumni Milosevic i bijedna raspadnuta Srbija sa generalima sto nisu znali sto su, jesu li jugosloveni, jesu li srbi,bi, jesu li cetnici, jesu li komunisti i zasta se ustvari bore..... Sad je Putin i Rusija i Generali koji znaju da su Srbi i da idu u rat za Srbe i Srbiju. dakle,ako bi i bilo drugi put, nisam siguran da bi zavrsilo ko prvi put, zato sto britanci kazu, "be carefull what you wish for"
Cargasi traze konflikt, a nitko ih ne dozivljava. Mars kuci u region kockoglave spodobe.
Pupovac dobije vise glasova u Hrvatskoj,od ovih koji bi nas prestvaljali...........E svasta boze sacuvaj,kada bi se sami sukobili sa Pupovcevim SDSom,kladionica bi bila na SDS,jer imaju vece brojno stanje........
Jeb...e, ja skupim više ljudi u kvartu za 10 minuta...
Ček, ček ovim tamo nekim pravašima, smeta kada ih se naziva ustašama, a oni se deru ZDS, nose crne uniforme, slave 10. 4., sanjaju o "Velikoj Hrvatskoj", misle da je Jasenovac laž, Srbi su im krivi za sve, negiraju ustaške zločine..ma ne, oni su pokemoni, a ne ustaše :D
U prijevodu ,,krali smo i hteli bi još,,
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A gdje je policija, gdje su institucije??? Prosvjed je nadzirala policija! Jel to bio prijavljen i odobren prosvijed? Hapsi se zbog facebook objava i vikanja istine kao "HDZ lopovi",a ovdje ništa? Je li to demokracija ili nasilje? BRAVO!