Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 97
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PROSVJED
Povratak na članak

A-HSP-ovci zapalili Novosti: 'Zaustavili smo vas 1991., opet ćemo'

Dvadesetak simpatizera Autohtone - Hrvatske stranke prava u subotu je prosvjedovalo ispred sjedišta Srpskog narodnog vijeća (SNV) u Zagrebu

Komentari 144

DU
Deleted user
16:51 02.09.2017.

A gdje je policija, gdje su institucije??? Prosvjed je nadzirala policija! Jel to bio prijavljen i odobren prosvijed? Hapsi se zbog facebook objava i vikanja istine kao "HDZ lopovi",a ovdje ništa? Je li to demokracija ili nasilje? BRAVO!

VL
Avatar lokalpatriot ri
lokalpatriot ri
14:23 02.09.2017.

Zapalivši ove jedne novine, ovaj je više zapalio nego što je u životu pročitao.

VL
SN
SNV
14:14 02.09.2017.

Tako treba...želimo obnovu velike Hrvatske

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
13:58 02.09.2017.

Tko to pusća iz kuce, umobolnice...

VL
SO
sokrekokre
13:40 02.09.2017.

A kad ste zadnji put prešli izborni prag, genijalci?

VL
Avatar lokalpatriot ri
lokalpatriot ri
14:14 02.09.2017.

Što bi polupismeni nego palili novine, knjige....Napokon su došli na svoje....

VL
DU
Deleted user
14:31 02.09.2017.

Hehe, kakvi loseri...

VL
Avatar Anemični guzonja
Anemični guzonja
14:16 02.09.2017.

Šovinističko smeće opet jaše. U kojoj mi to državi živimo kad ovakvi ustašoidni retardi dobivaju medijski prostor. Ali podrška je tu: nepismeno, neobrazovano smeće likuje

VL
DU
Deleted user
15:47 02.09.2017.

....besposlicari sitih gu..ca.

VL
DU
Deleted user
15:19 02.09.2017.

Psihijatrija otvorila vrata

VL
CI
cinbenik
14:13 02.09.2017.

Ovako je bilo i 40ih,par stotina "pravih Hrvata" zaposjelo nenarodno i nebirano vladu RH....svojim experimentima napravili zlo,a onda stradli nasi normalni Hrvati samo zato sto su se zatekli na pozicijama nenarodne i nebirane drzave,ili iz koristoljublja..........Nebih rekao da su ovi nekoga zaustavili kada su pšoCetniceni Srbi izvrili agresiju......Ali da mogu nanijeti zla,mogu,i vec jesu....

VL
Avatar mali_Radojica- hibridni ratnik
mali_Radojica- hibridni ratnik
14:17 02.09.2017.

Žarimo i palimo"? Sjajna naslovna strana. Moraću početi da čitam te Novosti, izgleda da u njima pišu neki vanredno duhoviti ljudi koji obožavaju da guraju prst u oko primitivnoj pučini poput ovih nesrećnika u crnim košuljama koji bi, kad ne znaju šta će od sebe, da prikolju nekog Srbina.

VL
Avatar SINIŠA POLJAK
SINIŠA POLJAK
13:59 02.09.2017.

Neka se ovaj Keleminac upita da li bi Isus reagirao kao on i njegove pristaše?????

VL
Avatar ZvanicniBeograd
ZvanicniBeograd
14:10 02.09.2017.

Tesko da cete nas ovaj put zaustaviti. Sto se kaze sto te ne ubije, to te ojaca. Naucili smo neke lekcije i mogu vam reci da smo ovaj put jaci nego ikad. Uskoro palimo traktore i vracamo se nazad.

VL
DU
Deleted user
15:33 02.09.2017.

" 'Zaustavili smo vas 1991., opet ćemo"...... Jes jedino si zaboravio da je 91-ve bio pijani Yelcin i raspadnuti Sovjetski Savez, malumni Milosevic i bijedna raspadnuta Srbija sa generalima sto nisu znali sto su, jesu li jugosloveni, jesu li srbi,bi, jesu li cetnici, jesu li komunisti i zasta se ustvari bore..... Sad je Putin i Rusija i Generali koji znaju da su Srbi i da idu u rat za Srbe i Srbiju. dakle,ako bi i bilo drugi put, nisam siguran da bi zavrsilo ko prvi put, zato sto britanci kazu, "be carefull what you wish for"

VL
Avatar anticenzura
anticenzura
15:34 02.09.2017.

Cargasi traze konflikt, a nitko ih ne dozivljava. Mars kuci u region kockoglave spodobe.

VL
CI
cinbenik
13:59 02.09.2017.

Pupovac dobije vise glasova u Hrvatskoj,od ovih koji bi nas prestvaljali...........E svasta boze sacuvaj,kada bi se sami sukobili sa Pupovcevim SDSom,kladionica bi bila na SDS,jer imaju vece brojno stanje........

VL
Avatar mr.sc.Vaso
mr.sc.Vaso
13:42 02.09.2017.

Jeb...e, ja skupim više ljudi u kvartu za 10 minuta...

VL
DU
Deleted user
13:50 02.09.2017.

Ček, ček ovim tamo nekim pravašima, smeta kada ih se naziva ustašama, a oni se deru ZDS, nose crne uniforme, slave 10. 4., sanjaju o "Velikoj Hrvatskoj", misle da je Jasenovac laž, Srbi su im krivi za sve, negiraju ustaške zločine..ma ne, oni su pokemoni, a ne ustaše :D

VL
NV
NV
13:45 02.09.2017.

U prijevodu ,,krali smo i hteli bi još,,

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.