Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SVJESNI SITUACIJE
Povratak na članak

70 % birača nakon izbora očekuje rezove i sređivanje financija

Tek 14,7 posto građana očekuje od pobjedničke opcije na izborima da zadrži, te postupno poveća prava.

Komentari 143

OB
-obrisani-
08:17 01.11.2011.

Cjelom HDZ želim čestitati : Sretan Vam DAN MRTVIH, iskreno se nadam da ću vam još jednom čestitati dan nakon izbora 5.12.2011g Sretno u Paklu P.S. ne zaboravite vratiti pokradeno

VL
LI
list68
08:25 01.11.2011.

Problem je u tome što će se učinjeni rezovi \"ako ih bude\", odnositi samo na \"radnike, umirovljenike i invalide domovinskog rata\", a \"nesposobni menađeri, direktori, poslodavci i političari\", opet neće osjetiti rezove.U redu 4, godine ću spavati \"zimski san\", ali ako nakon toga vremena ne bude bolje, onda ću biti prisiljen učiniti \"rezove na vratovima, barem 3, političara.

VL
OB
-obrisani-
09:04 01.11.2011.

IvekIvek- jao si ga Hrvatskoj ako u Saboru bude ijedan zastupnik HDZa

VL
Avatar error
error
08:36 01.11.2011.

Veća glupost u ovoj godini nije se desila od ove ankete...70% gradjana želi rezove i ukidanja prava ha,hahaaa...Koga su to anketirali???policajce,prosvjetne radnike,zdravstvene radnike,radnike u obrazovanju škole,fakulteti, seljake, umirovljenike,radnike u brodogradilištima,branitelje,javne ustanove itd...da nije smiješno bilo bi žalosno; nadji mi jednog umirovljenika, policajca,prosvjetnog radnika itd da je za smanjenje plaća ili drugih radničkih prava...PA ŠTRAJKOVI BI TRAJALI 365 DANA U GODINI...svi su oni smanji prava drugome a mene ne diraj.GLUPA ANKETA!!!

VL
IV
Ivekivek
08:41 01.11.2011.

Nas koga bi se odnosili rezovi? Umirovljenike? Hrelja kaže NE, još će se povćati prava. Državne službenike? Saborsek zastupnike? Popušiti će jedino branitelji i to hrvatski, partizane se neće dirati ni ovaj put iako njih i dan danas ima više u mirovini nego branitelja.

VL
DO
doktorica
08:48 01.11.2011.

neka već jedamput dobro odrežu-tajkunima!!!

VL
OB
-obrisani-
09:01 01.11.2011.

01.11.2011. u 08:41h Ivekivek je napisao/la: Nas koga bi se odnosili rezovi? Umirovljenike? Hrelja kaže NE, još će se povćati prava. Državne službenike? Saborsek zastupnike? Popušiti će jedino branitelji i to hrvatski, partizane se neće dirati ni ovaj put iako njih i dan danas ima više u mirovini nego branitelja. ================================== Neka popuše SVI Samo neka ode već jednom JugoKomunistička Banda HDZovaca s vlasti

VL
OB
-obrisani-
09:03 01.11.2011.

IvekIvek i sve one koji glasaju za JugoKomunističku Bandu zvanu HDZ,treba kamenovati a imovinu oduzeti ioli spaliti,, Unazadili su HR na vrijeme prije 1990te

VL
BE
beravi
09:04 01.11.2011.

treba sve te novopečene \"umirovljenike\" vratit na posao. znate da u RH ima samo 20% onih umirovljenika koji su odradili puni staž???

VL
OB
-obrisani-
09:07 01.11.2011.

Hrvatska ima nebrojeno umirovljenika koji su u mirovini sa 37 godina Života,a ne staža Jadranka umirovila i dala \" respektativne \" mirovine ,sama se pohvalila,- zar ćete takve uzdržavati - na svojim leđima ?

VL
TO
Toni50
09:15 01.11.2011.

70 % birača nakon izbora očekuje rezove i sređivanje financija.. ( prevedeno na hrvatski, povečani broj sirotinje i onih koji če tražiti spas po odpadu ... ) Jedan od svjetlih primjera ratovati znamo pobjediti duplo jačega i večega neprijatelja znamomo . ( ne zbog toga što brže koljemo od drugih ) nego jel smo demokrati i želimo samostalnost. sada nam prijeti crkavica od samostalnosti nismo u stanju da živimo - ne da živimo da preživimo u samostalnosti. Zato očajnički spas tržimoi u EU - veliko YU ... jakjo smo intelegentni jel smo stari evropljani a ne obični jadni polugladni nesposobni balkančerosi !

VL
IV
Ivekivek
09:16 01.11.2011.

HR može spasiti jedino industrijalizacija. Svima skresati prava 30ak % i te pare potrošiti u industrijalizaciju.... Ili svima ostaviti relativno ista prava a kroz devalvaciju realno smanjiti i te pare investirati u industrijalizaciju. Ovi koji narodu LAŽu ne mogu ništaa pametno napraviti.

VL
SH
shcafishcafnyac
09:17 01.11.2011.

Tako je !!! Jedva čekam da mi se smanji ionako bijedna plaća, mirovine i socijalna primanja,povećaju porezi i ostale daće. Umri, kmete. Ali ne dostojanstveno, već u patnji. Bravo večernji

VL
IV
Ivekivek
09:20 01.11.2011.

01.11.2011. u 09:03h Remetinac je napisao/la: IvekIvek i sve one koji glasaju za JugoKomunističku Bandu zvanu HDZ,treba kamenovati a imovinu oduzeti ioli spaliti,, Unazadili su HR na vrijeme prije 1990te =================================================================Veće si govno od staljina....i tita zajedno....

VL
DE
denderi
09:37 01.11.2011.

od svega mi je želja da nova , riješi financije ,da riješi mirovine tj oni koji su radili 40 godina radnog staža da imaju po ljestvicama največi kvocijent bez obzira na ostale koji su stekli legalno ili nelegalnp....ne može imatii novokomponirani partizan mirovinu veću od radom stećene sa punim radnim stažom....

VL
KU
kure
09:40 01.11.2011.

Ove izbore vode MEDIJI i ja koji nisam izlazio na izbore od 1991 god.,i zato ću svoj glas dati protiv kukuiriku.

VL
KT
Karika Tura
09:40 01.11.2011.

Ja ne očekujem ništa dobrog. Biti će isto kao i 2000-te kad se lijeva banda lopovska bavila samo HDZ-om i to preko Haaga te dala sve banke, INU, HT i ostalo u ruke onih koji su im napunili proračun da mogu reketariti dalje kako bi platili medije koji su potekli od takve gamadi. Zadužio nas Čačić za gradnju autocesta a njegove firme napunile blagajnu. Sad će autoceste također u koncesiju. U Hrvatskoj nažalost nema čovjek za koga glasovati osim za kriminalce.

VL
OB
-obrisani-
09:42 01.11.2011.

01.11.2011. u 09:07h Remetinac je napisao/la: Hrvatska ima nebrojeno umirovljenika koji su u mirovini sa 37 godina Života,a ne staža Jadranka umirovila i dala \" respektativne \" mirovine ,sama se pohvalila,- zar ćete takve uzdržavati - na svojim leđima ? --------------------------------- E moj remetinac, uskoro ćeš imati prigodu veseliti se, \"pobijediti će tvoji\". Vidjeti ćemo kako dugo ćeš imati \"osmjeh\" na licu!!!

VL
OB
-obrisani-
09:45 01.11.2011.

MMF će Hrvatima \"podariti\" puno milijuna € na lijepe oči, neznam samo tko ima tako \"lijepe\"!!! Veseliti se je opravdano, ali Grčka nije DALEKO.

VL
OB
-obrisani-
09:48 01.11.2011.

01.11.2011. u 09:40h kure je napisao/la: Ove izbore vode MEDIJI i ja koji nisam izlazio na izbore od 1991 god.,i zato ću svoj glas dati protiv kukuiriku. ------------------------------- I ja nedam moj glas kukuriku, nikakva rješenja ne nude, sve je samo magla. Nedam ni HDZ-u, najvjerojatnije ću glasovati za seljake.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.