'Ljudi su samo male životinje u zoološkom vrtu dalekih svemiraca'
Neil deGrasse Tyson smatra da bi nas neka napredna civilizacija doživljavala onako kako mi doživljavamo crve koji gmižu dok prolazimo ulicom
Komentari 20
Astrofizičarima je ta silna matematika udarila u tintari.
cemu ovaj tekst kad su to sve cinjenice.naravno da nismo jedini u svemiru i naravno da postoje daleko naprednije civilizacije
Obozavam te teoreticare. Stvarno impresivno "zanimanje".
Okanimo se mi svemira, naš zemaljski svemir je u kaosu, ljudi umiru, ratuje se.Ajde prvo to riješite.Svemir zaboravite, ne postoji.
Na što sve novci odlaze.
ravna...jesu vam i Tokio okupirali?
smo shvaćajući svemir odnosno naše okruženje možemo ispravno postaviti prioritete. postavljajući ispravno prioritete riješili bi automatski razne probleme kod nas, kao što su ratovi, siromaštvo i slično.
Pa morao si je ovaj naučnik olakšati dušu.Najveća ironija je kaj je rekao totalnu istinu.Zemlja je raj i vrtić za naše male vragolaste dušice.Naprednije civilizacije od naše paze na nas i paze nas i maze i zovu nas Darkić. I nedaju lošim svemircima da nam učine išta nažao.U biti naš planet Zemlja je pod embargom i mjesto sa posebnim uvjetima stvorenima da bi se ljudske dušice mogle slobodno razvijati u programiranim izazovima.Naravno da bi ovaj ljudski kokošinjac mogao opstati s postojećim resursima tu i tamo se malo kokošinjac počisti od dreka i napravi RESET.
koga zanima zivina oko kuce pod uslovom da mu nesmeta to vrijedi i za naprednije u svemiru.
Kad je o svemircima, vanzemaljcima, piramidama i ostalim "čudima" pisao Deniken, proglasili su ga ludim, a ovaj je "znanstvenik" i laprda o svemirskom zoološkom vrtu!?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Davno veće gluposti i tupastog teksta ne pročitah!