BRANIČ HAJDUKA
Zvonimir Šarlija: Ovo mi je najljepši gol u karijeri
- Mislim da smo bili jako dobri 70 minuta, zadnjih 20 minuta smo patili. Gorica je jako dobra ekipa, možda u lošem rezultatskom momentu, ali imaju puno dobrih individualaca. Dali su nam odličan gol. Jako smo zadovoljni pobjedom, mali žal zbog primljenog gola.