KADA ĆE SE USTABILITI?
Zagrepčanin kaže da bi ovo mogla biti dobra alternativa gužvama na žutoj traci: 'Ali samo jedan vozi u špici'
"Idem dva puta tjedno iz Podsuseda prema Glavnom. Treba doći tamo u 7:11, uvijek stignem u 7:20. i onda trčim do ureda da stignem. Nikad se neće popraviti", napisala je jedna od korisnica Reddita svoje iskustvo.