razgovor s oliverom frljićem
Gabriela Manda Seith: 'Samo u Sarajevu umjetnici iz Gaze izlagali su u glavnim umjetničkim institucijama'
Redatelj Oliver Frljić u Zagrebu je razgovarao s njemačkom kustosicom Gabrijelom Mandom Seith o umjetnosti u uvjetima političkog nasilja, s fokusom na Gaza bijenale