Zvonimir Boban izlazi pred javnost, Dinamo organizirao susret predsjednika s navijačima
Nakon niza loših rezultata i medijske tišine koja je zabrinula navijače, vodstvo GNK Dinamo na čelu sa Zvonimirom Bobanom stat će pred članove kluba. Na drugoj javnoj tribini pod nazivom "Članski dan" očekuju se odgovori na brojna goruća pitanja
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Demokratski nema šta! Sad će samoupravljanje krenuti u pobjede nove! Nadam se da oni demokrati koji su obrađivali Šuška, Zorića i ostale “ Mamićevce” neće destojvati!