Zove se Mate, rodom iz Hrvatske i Modrićev je suigrač. Nije želio igrati za vatrene, a sada je zvijezda SP-a
– Jednostavno, on je rođen i odrastao u SAD-u, on je Amerikanac i to nam nikad nije bilo upitno – rekao je jednom Pulišićev otac Mark
Komentari 6
Pulišić je odličan igrač i ne dovodim u pitanje njegovu odluku. Želim mu baš uspjeh!
Vau. Ti Ameri fakat zalude čovjeka. Bravo za Rakitića zato, on je Švicarac kao što je Mate Amer.
Normalno je da Pulišić igra za SAD. Amerikanac je, kao što će svi iseljeni Hrvati kad-tad izgubiti hrvatski identitet.
Hahhah uzeo putovnicu da bi mogao u Švabiju na arbajt. Pravi gastarbajter.
Pošteno od njega. On se i nije odrekao Hrvatske niti se busa nekim domoljubnim performansama.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zanimljivo kako je sasvim normalno da Hrvati nakon tri generacije postanu amerikanci a srbi ni nakon 500 godina nisu Hrvati.