Zoran Vulić: Nedostajali su nam Budimir ili Petković u napadu, ali najvažnije je da nismo izgubili
– Moramo pohvaliti našu obranu. Sveli smo jednu ozbiljnu ekipu poput Rusije na minimalan broj šansi i to je jako dobar znak za buduće utakmice.
Komentari 32
trener je jedino problem i nitko drugi..on ne zna posloziti ekipu..njemu desno krilo igra kramararic u kojoj uopce formaciji igra
Zar nije nekada bila premija imati što više centaršuteva u 16-terac? Pa se nešto iz toga uvijek izrodi. A mi sada bez problema nabacivanja koliko hoćeš, ali bez ikoga tko bi zabio. Čudan (meni) ovaj Dalićev nogomet.
Nemamo igru i gotovo. Mi kao sretni s jednim bodom. Pa protiv Rusa se igra na 3 boda jer to tako treba biti. Neka vrati Mandžukića makar ne igra nigdje, ali taj čovjek grize. Previše se tražimo. Budimo realni. Nemamo što tražiti na SP ako odemo. Imamo kao najbolji vezni red po imenima, ali orkestar nije usklađen. Svatko svira svoju dionicu. Znači kriv je dirigent.
Dalić se treba sam hitno maknuti i ustupiti mjesto hrabrijem izborniku.
znaju li naši igrači i dalić da je cilj igre zabiti gol?
Realno, Petković niti u Dinamu ne daje golove i igra iritantno. Kramarić, da ne ulazim u razloge, je u 2019. godine dao 1 gol za reprezentaciju (Azarbajdžan), u 2020. 1 gol (Švedska), a u 2021. nije dao niti jedan gol za izbornu vrstu. Ne stvaramo šanse, nema udaraca s 20 metara i nemamo realizaciju. Ne vidim načina kako će Dalić to popraviti.
Mislim da je premalo igraca u prvih 11 koji su "pobjednici", osim Kovacica, Brozovica, Perisica, Lovrena i Livakovica koji su u karijeri osvojili pregrst pokala, ostatak nema islustvo osvajanja trofeja. I to se vidi na terenu. Ovi nabrojani su uu pravilu ti koji vuku ekipu. Ostali nemaju taj pobjednicki mentalitet i zadovoljavaju se sa X. Jer su tako naucili u klubovima i karijerama, bitno je neizgubiti...
Mi slavimo bod protiv vrlo loše Rusije koja je ipak uspjela stvoriti nekoliko izglednih prilika i samo zahvaljujući Livaković nisu zabili gol, a što smo mi stvorili u 90 minuta uputili smo jedan udarac u vrata i to Ivanušec uu 80 i nekoj minuti, tobožnji stručnjaci pričaju o nekim poluprilikama, kojima? Ne znam do kad ćemo se lagati? Čini mi se da ono što nije uspio Jovanović i njegova ekipa s "isušivanjem nogometne močvare" sadašnje vodstvo Saveza i Dalić to rade vrlo uspješno.
Kramarić izgubljen u ulozi špice, ko da je Hrvatska igrala s 10 igrača. Pašalić u 1. poluvremenu čak i OK, u 2. potpuno beskoristan... Petković je nedostajao, no ne u špici, već bi bolji bio na mjestu gdje je igrao Pašalić. Trenutno osim Budimira nema klasične špice u kadru, to nije niti Livaja... Sad će Dalić opet forsirati ovu igru s ovim igračima, kao što je forsirao Rebića samog u špici. Koji je smisao Kramarića u špici u ovakvoj igri? Vjerojatno bi i jedan Lovren bolje to odigrao...
zamisli Livaja ma majko božja pašalič,Kramarič samo na prirodna mjjesta inače ne na venom Ivanušec izmislio igru za razliku od njih
petkovic ima mjesto u reprezentaciji
Mislim da Petković nikome falio niti će ikada faliti.Petković mora na sebi raditi ili od njega ništa.
Kakav je to strucnjak, koji tuguje za Petkovicem? Taj panj u svakoj tekmi nevidljiv a sada cak van forme. Nazalos nitko nije ulazijo okomito u prostor, pa cak krila su zastali na 25-30m iako je bilo mjesta naprijed. Da suu barem jurili kao Srna prije, imali bi jos vise prilika za ubacaje. Uvijek kada je lopta isla strmo u prostor (a to se desilo 2-3 puta), je bilo opasnije. Samo nije bilo zavrsnice...
Previše je Baba Vangi koje laprdaju ka stručnjaci za nogomet. Ako netko najblje poznaje mogućnosti i volju za igrom igrača, onda je to Dalić,ako netko voli Hrvatsku onda je to Dalić. Dao je šanse svima pa i Petkoviću nekoliko putaa i pokazao je ništa.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
za dalica je cacic alex ferguson