Zlatni olimpijac za VL: Reći ću vam što bih napravio da sam izbornik, bronca bi bila sjajan uspjeh
- Mi smo reprezentacija koja je najmanje zabijala iz brzog centra. Razlog može biti u tome što imamo vrlo visoke i teretne igrače koji igraju obranu i oni ne mogu istrčati taj brzi centar kao što to čine neki niži igrači. A Nizozemci, Danci ili Nijemci, nakon primljenog pogotka, jure kao avioni.
Komentari 3
Ivano, Patrik i Mirza najjači.....
Momcima svaka čast i sretno dalje, ali mislim da se trenutno počinje valjati puno važnija tema. Izgleda da se ide prema porezu na sve nekretnine, da svi postajemo podstanari u svom vlastitom domu izgleda. Većina Hrvata osim to malo doma nema više ništa. Ljudi imaju skromne plaće, mirovine još manje, a skup život izgleda. A da se krene smanjivati teritorijalni ustroj (županije, gradovi, općine), agencije, broj ministarstava kao vani i drugo, poboljša javna nabava izgleda i smanji vlasnički udio države u raznim tvrtkama izgleda kao npr. izgleda u Nizozemskoj. To je prevažno pitanje svih nas, koje bi trebalo ići na referendum, nek se čuje glas naroda. 🇭🇷📣
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Veliki igrač.Uz Balića naš najveći.