Zbogom Čatežu, kamp je Zagrebello!
Ima za sve... U planu je da HNS financira klubove 1., 2. i 3. lige, kao i futsal, ženske i amaterske klubove, zatim izdavaštvo i stručnu literaturu, akcije navijača...
Komentari 22
SO
Štimac se zadnjih desetak godina kako je sam govorio bori " protiv mačka u vreći " , a kako sada vidismo sam posta mačak u vreći. Mozda najmanja , ali ipak vreća. Modni mačak u nogometu. . Znaju previše jedniedni o drugima. Danas , vjerovatno i previše. Vještačko primirje koje je moralo bitj. Pitanje je samo , dokle .
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jos prije 10 godina sam govorijo kava Zslovenija i njen Catez.U cijeloj RH ima lijepse i bolje uvijete od toplih predijela do hladnih prednijela nego bilo gdije.Od Istre Dalmacije Kvarnera Like Slavinije Zagorija u svakom regijonu jedan sporski kamp i prvoklasni Hotel to je vec davno trebalo napraviti.Isto tako kao i MOST PELJESAC o tome nema govora i nikake Politicke podmicanja to je vazno za RH i to moraju biti moje interese i nista drugo ineres HR Naroda i nikake Politicke igre oko toga spustiti loptu i ici svojim putem i to je to.