Zašto su Ludogorec, APOEL, Bate i Maribor uspjeli, a Dinamo nije?
Zahovič kao sportski direktor vodi mudru politiku kluba, obnovljen je stadion, a rezultati su iz godine u godinu sve bolji.
Komentari 13
.....dajte sjašite sa Dinama. Dinamo se ima kome pravdati u Hrvatskoj?
ulazak u europsku ligu nije neuspjeh…a ulazak u jedno od europskih natjecanja 8 godina za redom i uz to dizanje koeficijenta svim hrvatskim klubovima i ligi je uspjeh - mnogi veliki klubovi sa puno vecim budjetima nisu uspjeli, iz raznih razloga - maribor (po transfermaktu) vrijedi tocno duplo manje od hajduka pa zadnjih godina prolazi predkola a hajduk ispada od amatera koji nogomet igraju iz hobija (i ove je godine zamalo ispal od onih irskih ribara) - sve je stvar percepcije, moze se uvijek naci par klubova za ovu ili onu tvrdnju, cinjenica je da je dinamo ispal od aalborga nakon jedne od boljih tekmi ove sezone, a uvalio 3 komada rumunjima u tekmi u kojoj je bil losiji…sve ovo negativno trabunjanje protiv dinama na dan bitne euro utakmice (danas 3 pljuvacka clanka na vecernjem) ocito imaju svrhu - nadam se da ce im dinamo veceras zacepit zlonamjerne gubice bar na jedan dan...
nije zdrafkec kriv, krivi su hrvati koji neznaju igrati nogomet. a kojih ima sve manje i manje u dinamu.
44 godine DINAMO nije preživio u EUROPI!!!! Moguče je, da če bar ove godine...ajmoooo plavi!!!!!!!!!!!!!!
zato sto ovi ostali imaju pune stadione,a dinamo ne i odma igraci nisu motivirani za igru
Kao prvo ne može se bez domaće publike. Kao drugo ne možeš uči u LP i smanjiti proračun druge sezone i smanjivati svake slijedeće. Kao treće trebaš vrhunskog trenera i kao četvrto trebaš udoban stadion a ne ruševine. Sve drugo Dinamo ima, ali to je premalo i tako svake godine.
Dinamo nije niti će u budućnosti uspjeti jer svake godine ima potpuno novu ekipu koja nije uigrana. Nek samo jednu sezonu ostave istu momčad na okupu garantiram da će i Dinamo uspjet. No ipak držim da LP nije za Dinamo, to je prejako natjecanje za klubove poput Dinama.
Ispadanje od Alborga je neoprostivo. Trener i uprava nemaju pojma
Svi ti koji su uspjeli NEMAJU velikoga vođu, Zdravka Mamića. Dinamo nije ispio jer IMA velikoga vođu, Zdravka Mamića. Nije toliki problem osoba koliki je problem HISTERIJA, nervoza, ludilo, galama, eksces, ... Jednostavno: atmosfera nije zdrava, nije pogodna za velikaa postignuća. Zato, sve što čine - čine uzalud.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koje stručne novinarske analize ! svaka čast gospodo pravi ste profesionalci ,još kad bi znali da se nogomet igra nogom bilo bi super