'Žao mi je Šimunića, strašno je to što su mu napravili'
– Nemam nekakve kratkoročne ciljeve. Barem ne u Hrvatskoj, jer teško je kod nas raditi i kao trener i kao dužnosnik. Svi su umreženi – kaže Vedran Runje.
Komentari 26
iz povjerljivih izvora saznajem da umjesto Joa na njegovo mjesto dolazi jovanović, u napad dolazi drug zoran stevanović, na gol staje drugarica vesna, obranu čine trio ostojić,zadnji vezni pupovac,vezni bauk i linić,napad čine matić i milanović, trener je yusipović, a, a kondicioni čačić koji je nabio formu u pritvoru igrajući iz dana u dan golf, jedino se dvoje oko himne jer većina misli da bi trebala biti ona stara hej slaveni..
Runje je legenda. Kao vratar i kao covjek.
Dobro kaže: strašno je to što su Šimuniću napravili... Jer sve mu je to napravila ova nenarodna ili protunarodna garnitura....
ma ajde kaj ne veliš ...
Kako doći na naslovnicu Večernjaka? Jako lako, samo se treba početi baviti politikom, to danas radi svaka šuša muša.
Sto se tice Simunica-on je pokazao i potvrdio da Fudbaleri-Nogometasi bas nemaju pameti-glupi ko noc,a toliko se vodila borba da se dokaze da su pametni da citaju itd.kada on buuc.ako su navijaci losi FSH bi platio kaznu i to jee to.Ovako u osnovnu skolu.
Vedran je emotivan i subjektivan jer činjenice pokazuju i dokazuju da je Australijero Jopseph Simunich dečko koji se samo htio dokazati balkanskim gazdama i domoljubnim navijačima sa svojim faulovima i povicima a sada če World Cup 2014 uz Boga i domoljublje gledati po TV kao svoj na svome u svojoj Australiji.
E moj vedrane strasno je to sta je on napravio nama postenima hrvatima da nas cijeli svijet dozivljava kao provokatore koji podrzavaju zlo iz nase tamne proslosti.Bolje bi ti i korisnije bilo da zajedno sa simunicem posjetite jasenovac i gradisku pa da vidite kakve su grozote radene pod tim po tebi bezazlenim poklicem.Nemozemo mi samo biti posteni i pravedni a cijeli svijet pokvaren sto nas osuduje moj vedrane bolje se ispricaj cijeloj naciji zbog gluposti koje izjavljujes nego da branis simunica iako i sam znas da je kriv
Ne razumijem...pa zašto mu samo ne spraše novčanu kaznu kad su vec toliko zapeli za kaznu...? Ovako ispada da su krivi i ljudi na stadionu jer budimo realni da je bilo 5 ljudi na tekmi ni Šimunić nebi skandirao.... ŠtoŠto ćemo sa 20 000 ljudi?
Cemu je sve to trebalo, i kome je taj ispad koristio, sad se svi cude, na stadionima to ne pripada i ti ispadi i te emocije pojedinaca dobiju qvitung, a onda je kasno kukati.
runje drži se ti onoga što najbolje znaš. lopte. pusti politiku na stranu. nije svatko za politiku.
a što su mu to točno napravili? zar mu je netko gurnuo mikrofon u ruke i naredio da izvikuje fašistički poklič? zar ga bi trebalo za to nagraditi?
Njemu nitko nista nije napravio, napravio si je to sam. I ne mjesa se politika u sport nago se simunic umjesao u politiku. Nije on slucano dan prije referenduma u trenutku kada crkva i hdz i sve njihove sluge HNSS ...pokusavaju nasilno srusiti vlast izvikivao te fasisticke parole.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svi su umreženi – kaže Vedran Runje, zato je Šimunić kažnjen