Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 121
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HRVATSKA - SRBIJA 24:24
Povratak na članak

Za infarkt! Morat ćemo bolje

Drama nad dramama: U 4. kolu skupine C naši rukometaši protiv Srbije izvukli su bod, no u infarktnoj završnici mogli su do pobjede

Komentari 96

BE
belizar
19:40 19.01.2011.

eeee, dečki moji...slabo je to! sa slabašnom srbijom odigrati nerješeno-slabo je to, razočarali ste me. nadam se da je to samo loš dan, grč zbog poznatih tenzija. ali naš prvi golman alilović je kriminalno branio, samo 7 obrana?! cijelo prvenstvo brani loše, ali se to nije osjećalo protiv slabijih protivnika. šego ima da brani od prve minute protiv danaca, jer je alilović ovo SP u k..u! bez 15 obrana po tekmki nema se što tražiti protiv jakih repki! a i igrači su nekako mlako odigrali, ne znam zašto......sve u svemu, loše!

VL
OB
-obrisani-
19:26 19.01.2011.

Kojih srpskih navijaca.... kako lijepo sakndiraju ... evo vam *...ac..... Opet se pokazujete svojom kulturom i u starnim zemljama...

VL
2K
21 KK Kobra
19:37 19.01.2011.

Ljudi, sta bi vi hteli, i Srbi i Hrvati, pa ovo je od Boga najpravedniji rezultat

VL
KT
Kralj Tomislav
18:01 19.01.2011.

S R I T N O K A U B O J I !!!!!!!!!!!!!

VL
BM
Boris Markovic
19:53 19.01.2011.

Svaka cast, odigrali su bratski.

VL
SR
Srpska
18:47 19.01.2011.

drage komsije hrvati VAZNO JE UCESTVOVATI...!!! pa daj jedan sport da vas ne karamo....danas djokovic...ovdje sada...sjetite se kosarke....pa ne znam sta zelite vise

VL
OB
-obrisani-
21:17 19.01.2011.

U najblažoj verziji rečeno...ova Hrvatska bez Balića i Vorija bi bila goli ku...ac!Jedina ta dva i igraju,ostali ispod svake kritike!Ovak ne trebaju protiv Danske ni nastupiti!Mislim da je goluža ipak prezelen za taj posao!

VL
2K
21 KK Kobra
18:54 19.01.2011.

Neka pobedi sport Hrvati jesu favoriti, ali mozda mi iznenadimo

VL
HR
hrvatska8
19:04 19.01.2011.

ovaj link nije za kur.c!ako netko ima satelit tv,DSF prenosi!

VL
OB
-obrisani-
19:21 19.01.2011.

Goluza je *...a.... Kopljar pojma nema ,a on Vucevica ne uvodi u igru.... A i obrana nam je danas za pop.....zdit....

VL
SA
santos008
19:23 19.01.2011.

Nasi se vesele kad smanje vodstvo Srbije

VL
HR
hrvatska8
19:31 19.01.2011.

hrvatska se mjeri sa srbijom po kvaliteti bi nasi trebali razvaliti srbiju.

VL
OB
-obrisani-
19:31 19.01.2011.

Njemacka Vs Francuska 14:22.

VL
OB
-obrisani-
19:36 19.01.2011.

ajde dobro,bar nece biti toliko zayebancije,inace bi nam pili krv na slamku kojekakvi Milutini i ostala bratija sa istoka...

VL
MA
Matan11
19:25 19.01.2011.

Nazalost, Srbi su bolji od nasih. Premlako igramo u obrani i ne izlazimo na njihove pucace. Takodjer, nedovoljno cvrsto i agresivno smo usli u utakmicu. Srbi puno vise zele pobjedu.

VL
Avatar 170619890000
170619890000
19:37 19.01.2011.

... aaaa Duvnjak kakav promašaj ... aaa Ivano koji loš šut ... aaa još smo dobro i prošli ... očigledno smo kvalitetniji od srbijanaca no danas nismo bili bolji ... strava ...

VL
MA
Matan11
19:37 19.01.2011.

Mozemo biti sretni sto smo izvukli egal. Nikako da odigramo posteno i 100% od prve minute. Tipicna nasa lijenost i nezalaganje.

VL
DF
dinamo ffm
19:37 19.01.2011.

u svakom slucaju polufinale necemo vidit,ovom igrom i sta drzi kopljara cijelo vrijeme u napadu,ma apsolutno katastrofalno igraju,kako je danska razbila srbe mislim da protiv danaca nemamo sta trazit a da ne pricam francuska...dosta smo postigli moramo bit zadovoljni i posteno priznat da nismo vise velesila!

VL
DU
Deleted user
19:38 19.01.2011.

Steta ali kada smo gubili s 24-22 nisam se nadao bod. I ako bi Duvnjak zabio opet bi najvjerojatnije bilo remi. Sto je tu je. Sada moramo barem bod protiv danske inace ce biti skoro nemoguce dogurat do polufinala.

VL
MA
Mamlaz
15:30 20.01.2011.

Ja imam neki feeling koje utakmice ne treba gledati... ovu sam uključio nekih 5 minuta prije kraja i digla mi se kiselina u želucu. Ne želim ispasti nezahvalan ili omalovažavati Srbiju, ali po svemu što sam vidio i čuo ovu tekmu smo morali dobiti. Sad ćemo se čupati sa Danskom i Švedskom, super... taman ono kaj nisam htio prije nego kaj je počelo prvenstvo. Dodaj još i Poljsku... bojim se nekog scenarija katastrofe. Dabogda ne bio u pravu.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.