Xavi: Hrvati su zvijeri, fizički su moćniji od nas
I Italija i Hrvatska i Irska igrat će vrlo defenzivno protiv nas. Svaki put moramo probijati zid, to je naša sudbina, tako će biti i na Euru - kaže David Silva
Komentari 18
Xavi imas pravo i vas cemo pojest!!!
Xavi,cijenim te kao igrača i čovjeka.No sada malo lažeš
Zvjeri bez zubiju
Hrvati su strašne zvijeri, arghroaaarghhh. Zvijeri koje nemaju za čips, osiromašeni, jadni, ne baš jako obrazovani, inferiorni drugim narodima u inteligenciji i logici, PODANICI, JALNI, ali u čoporu uvijek jaki i glasni i vulgarni... a što se tiče novca i neke moći tu smo u totalnoj banani. Eto to su Hrvati danas, nažalost. A nogomet? Zaboravi Xavi prijatelju na neke zvijeri, samo ti rasturaj, davno je naivne Hrvate moral napustio, a ovi igrači bolje da se natječu u plesanju sa cajkama nego da igraju nogomet.
@Lorenz:Medijska Manipulacija, Skupina Opera. Gotcha.
Lijepo je živjeti u oblacima, imati iluzije o nekoj superiornosti... Ali naša realnost je malo drugačija. Što prije to vidimo tim bolje za nas.
@bok, ne znam što je to, ali znam da se plasiraju vijesti koje nemaju veze sa naobrazbom ovoga naroda nego samo zatupljivanje po sistemu "kruha i igara", a polažemo račune "negdje tamo nekome", pravi zdravi patriotizam je zamijenjen nekim ludilom, stihijskim obmanjivanjem, a vrlo bitne stvari, edukacija, logika, vlastiti interesi - sve je to stavljeno u neki zadnji plan. Toliko bitnih stvari prođe nezamijećeno.
fant, pogledaj izjave Čačića, Milanovića i ostalih ljudi na vlasti koji kroje sudbinu našeg naroda. Nije nimalo ohrabrujuće, zar ne? To važi i za cijelu Europu... ali daj rulji neku malu zabavu i sve OK, a brod tone.
a vrlo bitne stvari, edukacija, logika, vlastiti interesi - sve je to stavljeno u neki zadnji plan. ... mislim da vlastiti interesi nisu stavljeni u zadnjii plan...
03.06.2012. u 20:53h Lorenz je napisao/la: fant, pogledaj izjave Čačića, Milanovića i ostalih ljudi na vlasti koji kroje sudbinu našeg naroda. Nije nimalo ohrabrujuće, zar ne? To važi i za cijelu Europu... ali daj rulji neku malu zabavu i sve OK, a brod tone. ... da i? pričaš o očiglednim stvarima. njihov vlastiti interes je zadovoljen za ostalo ih malo birga
Tema ovog članka je sport. Nije mi jasno zašto dežurna zanovijetala moraju kukati i ostavljati svoje komentare koje nemaju veze sa člankom.
Xavi ga žaga naopak....s druge strane je dobro kaj nas spominje....znači ipak razmišljaju o nama !!!
Xavi je doktorirao psihologiju na Camp Nou.
To kazu profesionalci, a nasi nakon norveske prikazanim vide sebe u finalu...
e jednom su hrvati u " spanji " gubili zivote da bi ovaj danas mogao te iste hrvate nazvati zvijerima, ako bi napisao ono sto bi trebalo napisati ovaj vecernji ce izbrisati, dakle prinudjen sam da ostanem na ovome, pa mozet prokuziti, zds.
Talijani igrali protiv italije?
močni smo ko SuperMočo
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pazi što govoriš ni u španjolskoj danas mnogi nemaju za čips al igraju dobar nogomet ...