Objavljeno vijesti danas: 13
ZAVRŠILO 2:0
Povratak na članak

Krvnici Hrvatske su u finalu Eura! Portugal konačno odigrao pravu utakmicu i izbacio Wales

Portugal je pobjedu izborio blitzkriegom početkom drugog dijela. U 50. minuti zabio je Ronaldo, a tri minute poslije posao je dovršio Nani

Komentari 49

23:29 06.07.2016.

Pa kakav vam je to debilan naslov??? Zna li netko na ovom smece portalu znacenje rijeci: KRVNIK?

23:40 06.07.2016.

mene pojam 'krvnik' asocira na odsjecanje glava: odsjecanje glava na ustaše: a ustaše na njihov izum Srbosjek. Eto ja to tako zamisljam.

VL
ZV
Zvonko60
23:17 06.07.2016.

Strasan naslov ..pjesnicki jos fali politicki govor Čaćića o tome da ga je Orepic onemogucio

VL
ČA
čaki123
00:28 07.07.2016.

dečki a građani moj republike hrvatske : dragi moj hrvati moraju biti ponosni , jer hrvatska je bila jedina momčad u kojoj imala nekoliko prilike da zabije gol a ako sjetite portugalci nisu ni vidjeli subasica Do 117 minuti , kad sudbina bila je tako pa onda nažalost tako trebalo biti ali dečki idemo dalje za manje od dva mjeseca počinje kvalifikacija za svjetsko prvenstvo u rusiji ,a dečki trebaju vaš podršku neka inzistirati se da se dario srna bude u reprezentacija jer ko tu zna možda moja Hrvatska bude uzvratila utakmica sa portugalom , hrvatska idemo daljeeeeeeeeeeeeee 😁😁😁😁😁😁😁😁

23:05 06.07.2016.

Krvnici Hrvatske? Pa nisu Portugalci usta.e pa da ih tako zovete. A i da jesu pa nebi valjda na Hrvate? Jedino da uzmu Simunica u svoj tim.

VL
CA
Cafa
12:58 07.07.2016.

Kako je sad svima ovo "konačno prava" utakmica samo zato jer su zabili iz kornera i onda još jedan odbijanac? A da je ostalo 0:0 pričali bi o tome kako nisu stvorili šansu. Kako je ovo prava utakmica jer su zabili u 50. minuti a nije prava utakmica gdje su zabili u 117. minuti? Jednako su igrali i tad i sad.