'Vušković je mlad i treba mu vremena, nije u redu da se cijela obrana svodi na učinak jednog igrača'
– Svi sada govore o sustavu, 3-4-3 ili 3-4-2-1, odnosno najavljuju prelazak na 4-2-3-1. Mislim da nam puno bolje leži sustav s četvoricom igrača u obrani. Malo je čudno da se odmah prelazilo na drugi sustav. U redu, izbornik je odlučio tako, a sada će vjerojatno protiv Paname promijeniti.
Komentari 2
Naš obrambeni talent stoljeća,ne treba mu nikakvog vremena.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Naš problem je što nemamo top zamjenu za Brozovića, šesticu, tu defenzivno patimo, tu bi trebalo igrati Moro, Jakić ili P. Sučić. Realno Vušković je od naših u obrani neki dan bio još bolji, uz to presjekao loptu za naš prvi gol. On i Ćaleta Car bi trebali biti starteri. Njih dva uz Luku Sučića također su imali dobre sezone. I kojim sportom se bavi Luka Sučić kad ne dobiva prilike. I usput Panama je bila bolja od Gane, nesretno izgubili.