'Vujović nema što voditi hrvatsku reprezentaciju. Gobac je moćna osoba, ali ne bojim ga se'
- Završili smo tamo gdje jesmo, jedanaesti. ako je on zadovoljan onda ok, ja osobno mislim da možemo bolje. Tu imamo tri reprezentacije koje su iznad svih, ali ove ostale su na sličnom nivou - smatra kapetan nekadašnjih kauboja.
Komentari 8
U potpunosti se slažem glede Vujovića. On bi bio veći korak nazad od svih neuspjeha.
Kakav Vujović, ako trebate stranca onda ga tražite u Danskoj, Švedskaoj, Islandu a ne na bregovitom Balkanu!
Veselin Vujović nikada neće voditi hrvatsku reprezentaciju. To jednostavno politički nije moguće, da ne ulazim u detalje. Iako vidim da bi zapravo najveći broj navijača htjelo Vujovića? Meni je jasno zašto je to neprihvatljivo. Nažalost, mi u Hrvatskoj poslije Červara nemamo trenera koji bi to mogao, a na kraju će opet izabrati Slavka Golužu.
Da je Domagoj Duvnjak pametan, da se ostavi rukometa u igračkom smislu, da završi trenersku školu u Njemačkoj, da preuzme neki klub i onda bi za 2 do 3 godine mogao biti kandidat za izbornika. To je perspektiva, a ne da rukomet igra do 40-e.
Vujović je politički neprihvatljiv. Domagoj Duvnjak i Ivan Karačić su potpuno pogrešan izbor za turnir gdje ti u 14 dana moraš odigrati 7 utakmica. Ni Luka Modrić ne igra nedjelja -srijeda- nedjelja; a sada opeluju da Domagoj Duvnjak igra petak-nedjelja-utorak-četvrtak-subota-ponedjeljak-srijeda. Pa kako? Duvnjaka i Karačića maknuti iz reprezentacije.
Vujović je godinama govorio da bi želio voditi RH repku. Ima rezultate s dosta ekipa i reprezentacija. Ima mentalitet koji treba balkancima. Meni je žao što lik nije dobio priliku još dok je Duvnjak bio mlad. Nadam se da see ne gleda nacionalnost, jer ako Šola može voditi Crnu Goru, onda može i crnogorac voditi RH repku.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Alo, mi od 91 Imam 5 zlatnih generacija, nama Vujović ne treba, a za razliku od jednog Keka ili Dalića, koji su gospoda i nikad svoje trijumfe nisu primitivno slavili, je Vujović ekstenzivno i bahato baš protiv Hrvatske