Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PREŽIVIO TRAGEDIJU
Povratak na članak

Vratar Chapecoensea kojem je amputirana noga dobio posao u klubu

– Sa zadovoljstvom mogu najaviti da će Follmann raditi za nas čim se dovoljno oporavi. Ne znam kada će početi, ali što se nas u klubu tiče, on će nam postati suradnik. I to ne samo zbog suosjećanja nego zato što znamo kakve intelektualne kapacitete posjeduje i što znači za klub. Ali tek kada se tjelesno i emotivno oporavi – rekao je izvršni direktor Chapecoensea

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.