Vodili, a umalo se potukli: Žustra rasprava De Bruynea i Davida Silve

Sjajnu igru u prvom poluvremenu Guardiolini su igrači okrunili s dva pogotka
17. listopada 2017. u 23:29 0 komentara 855 prikaza
Manchester City

Manchester City je kod kuće pobijedio Napoli sa 2:1 u dvoboju 3. kola Lige prvaka. Sjajnu igru u prvom poluvremenu Guardiolini su igrači okrunili s dva pogotka.

Real Madrid - Tottenham City bolji od Napolija Real nije slomio Spurse, Liverpool napunio mrežu Mariborčana

Nakon što je španjolski sudac Lahoz označio kraj prvih 45 minuta domaći su navijači pljeskom pozdravili svoju momčadi. Svi su bili sretni.

A onda pri izlasku s terena kamere su ulovile svađu između Kevina De Bruynea i Davida Silve. Situaciju je smirivao Fernandinho...