Vlašić potvrdio odličnu formu, ponovno je strijelac u pobjedi CSKA

08. prosinca 2018. u 16:25 0 komentara 264 prikaza
Nikola Vlašić
Pogledajte galeriju 1/5

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić bio je strijelac za svoj CSKA koji je u Moskvi pobijedio Jenisej s 2-1 u 17. kolu Ruske lige.

Bournemouth Liverpool UVJERLJIVA POBJEDA Salah s tri gola odveo Liverpool na vrh Premier lige

Vlašić je postigao drugi gol za Moskovljane u 15. minuti utakmice na dodavanje Šalova. Bio je to Splićaninov četvrti gol u prvenstvu, a još tri je postigao u Ligi prvaka.

Inače, CSKA je nakon vodstva od 2-0 jedva sačuvao pobjedu protiv zadnje momčadi lige, koja je u nastavku smanjila na 2-1, a potom su gosti promašili i penal.

CSKA je treći na ljestvici s 30 bodova, a ispred su samo Zenit (34) i Krasnodar (32).