VIDEO Pogledajte kako je Dinamo doživio debakl na Maksimiru: Betis ih uništio u prvom poluvremenu
Za prva je dva gola zaslužan je ofenzivni veznjak španjolske momčadi Ricardo Riquelme
Komentari 10
Pokažite i kako Noa Mikić opet sam pada u 16-ercu i to uslijed jačeg kontakta nego onaj od Rebića i kako sucima ne pada na pamet to suditi.
Nakon zadnje 3 utakmice u Europskoj ligi ja bi Dinamu preporučio da da stave ključ u bravu. Ovo više nema smisla i tužno je za gledat...
Pad sa Patrie prvi vi najurite Orjunu i Nepametno pa ćemo onda zajedno
ne vidim dobro, je li ovo nadoknada 3 ili 13 minuta ? obzirom da dinamo gubi očekivano je 13, ali meni ovako izgleda ovi mali brojevi kao da piše 3. Kako to???
sudac je masakrirao dinamo, ovakvo suđenje nije fer, minimalno 4 čista penala nije dosudija, minimalno 2 gola betisa iz zaleđa nisu poništena, al bez obzirao na -3 dinamo je i dalje atomski a betis je u mišjoj rupi
Dobre izmjene. Nismo dobili još golova i ostalo je 0:3 na sreću.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vrijene je da se kaže istina. Boban je u tipičnoj ljevičarskoj maniri razjurio sve jer su mu svi bili Mamićemcii, Hdz-ovci, ustashe i tko zna šta i sad imamo to što imamo. Isto se događa i u Gradu Zagrebu vrijeme je da odu i Boban iz Dinama i Možemo iz Zagreba