VIDEO Pogledajte gol Nikole Vlašića, zvijezde Vatrenih i ruskog giganta - CSKA

Rondon je glavom spustio loptu, a Nikola opalio dok je ona još bila u zraku, i kroz šumu nogu pronašao put do mreže za drugi gol u pobjedi svoje momčadi.
06. ožujka 2021. u 18:32 2 komentara 3411 prikaza
Russian Football Premier League: CSKA Moscow 1 - 1 FC Sochi

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić bio je strijelac drugog gola za moskovski CSKA u 2:0 (1:0) domaćoj pbojedi protiv Ahmata iz Groznog u susretu 21. kola ruskog prvenstva.

Russian Football Premier League: CSKA Moscow 2 - 0 Akhmat Grozny SJAJNI VLAŠIĆ Daliću, gledaš li? CSKA opet u borbi za naslov, a glavnu ulogu ima - Vatreni

Vlašić je poentirao u 52. minti nakon kombinacije s Rondonom.

Split: Trening hrvatske nogometne reprezentacije uoči utakmice s Portugalom NOVI PROBLEMI Gdje će onda igrati Vatreni? Glasgow možda ostaje bez domaćinstva za EURO

Upravo je Rondon postigao prvi pogodak na utakmici u 38. minuti i to iz kaznenog udarca kojega je zbog igranja rukom skrivio Zoran Nižić.

Vlašić, kojemu je ovo bio deveti prvenstveni pogodak u sezoni, odigrao je svih 90 minuta za CSKA, dok je Nižić odigrao čitav susret za Ahmat.

MASOVNA OTMICA Oslobođene nigerijske učenice: 'Tukli su nas i prijetili vatrenim oružjem'

Drugi CSKA sada ima 40 bodova, dva manje uz utakmicu više od vodećeg Zenita, dok je Ahmat 11. sa 26 bodova.

ogorčena glumica
Marijana Mikulić: Moj sin ne govori, ne gleda u oči i ne odaziva se na svoje ime, a terapija počinje tek za 6- 9 mjeseci
TIDAL
Glazba i zabava
Jeste li ikada čuli za TIDAL? Istražili smo sve što morate o njemu znati
  • feudalac:

...nisam čitao cijeli tekst, kome je zabio gol - Arsenalu? Aaaaa ne protiv Ahmata, Vinogradar iz Groznog!