VIDEO Neviđeni skandal: Pogledajte što su radila djeca dok je svirala srpska himna usred Tirane
Uoči kvalifikacijske utakmice između Albanije i Srbije u Tirani, dogodio se incident koji je izazvao burne reakcije. Albanska djeca, koja su pratila srpske nogometaše na teren, pokazivala su simbol albanskog orla tijekom intoniranja srpske himne "Bože pravde"
Komentari 58
Skandal???
Bravo, djeco, svaka čast!
Šta me briga
Slatke li dičice , tako moli- a tako dobro odgojeni.
To su i zaslužili kroz povijest. Sve se vraća, sve se plaća.
Hahahahahaha, bravo djeco! Ali koga to u Hrvatskoj zanima?
to bi vi nama radili da ste prihvatili z3
Odmah se sjetim Shachiria na nogometnom prvenstvu kad je uništio Srbiju. Nije ni čudo da je Srbima muka kad vide kako prstići simuliraju orla.
Ovo što izvodite je grozno. A što su trebala djeca raditi? Možda pokazivati tri prsta? Ma dajte više prestanite sramotiti ove novine.
Pa to je njihov orao zašto oni ne mi smjeli pokazivati taj simbol?
Zakaj je to skandal? Bio bi skandal da nisu.
Vecernja hartija na braniku ugrozene srbadije. Šok i nevjerica u redakciji.
Dogodine u Prizrenu
Hahaahaaahaaa.
Ajde maknite ovaj tekst. Samo se sramotite a ljudi vas popljuvali.
Samo su ukazivali na nepravdu.
Neviđeni skandal??? Bože pravde pa da naučite što je pravda a što skandal.
Ne provociraju dica ni Albanci. Ako im smetaju periferne gluposti, onda nek stoje u Bgd. To vuče klicu iz bivših Jugoslavija, kad su na srpski mig skakali i policija i vojska. Kad su ljudi zatvarani i tučeni radi privilegirane kaste. E toga više nema. Sad im smeta što nije kao nekad. Ne mire se balvani.
Bravo djeco!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Provokacija? Za koga? Meni je baš smiješno što se ovi toliko živciraju.