Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
LUDILO U SAD-U
Povratak na članak

VIDEO Hrvatski navijači pod kišom zapjevali američki klasik, policija i FIFA u čudu: 'Ovo smo jedino mi napravili!'

“Najjača priča, ovo smo jedino mi napravili i dobili smo zahvalu policije, grada i FIFA-e”, kazali su iz Mi Hrvati

Komentari 12

Avatar Denis_Plamenac
Denis_Plamenac
20:05 28.06.2026.

Uvijek mi je drago vidjeti hrvatske navijače bilo gdje u svijetu, ali me to ujedno i rastuži. Uvijek se pitam zašto se za Hrvatsku može samo navijati, a ne može se u njoj živjeti. Nogomet i navijanje je ustvari teška gluparija u odnosu na sve ono što svi ti navijači, da žele, mogu dati svojoj zemlji.

VL
Avatar dublin2
dublin2
21:32 28.06.2026.

Moze se bez sranja kad se hoce ! Ili su se preplasili americkih pendreka....

VL
Avatar Fejk Njuz
Fejk Njuz
21:31 28.06.2026.

tko skače - taj je ćaci

VL
FD
franjo.durinic
21:48 28.06.2026.

Sve se može kad nema nisilnih tifusara

VL
SE
Serđo23
21:28 28.06.2026.

Veličanstveno ! Tako da Ameri zapjevaju neku Perkovićevu na hrvatskom ! Bilo bi fer od njih !

VL
Avatar Balkansko-Poštenje
Balkansko-Poštenje
20:37 28.06.2026.

I preko velike bare balkanci su svoji na svome.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.