Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BIVŠI ŠEF SUDACA
Povratak na članak

VIDEO Bruno Marić oštro o aferi VAR: Taj kriminalac, miš koji je to ukrao je previše glup...

Koja je korist od toga? Nismo dobili ništa, niste vi našli nikakvu pravdu, nego ste samo srušili ugled hrvatskog suđenja i hrvatskog nogometa, baš cijelog nogometa, poručio je bivši šef Komisije hrvatskih nogometnih sudaca

Komentari 3

Avatar Samodesno
Samodesno
14:44 01.11.2025.

Navlačenje za tugu s juga je prešlo sve granice. Premijer ap je hajdukovac, oktroirani predjednik kustić je hajdukovac, sportski direktor pletikosa je hajdukovac, izbornik je hajdukovac...dosta!

VL
HH
Hrvoje Hrk !!
14:26 01.11.2025.

bravo ,sve realno i dobro kaže !

VL
LI
LizaLimenni
14:42 01.11.2025.

Kako vise nema love od hnsa , Bruno počeo trošiti lošu robu pa poceo laprdati.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.