VIDEO Ante Kostelić nas je odveo na raj na Zemlji gdje je stvarao prvake: 'Ovo ne bih prodao ni za 20 mil. €'
Došli smo, trajektom iz Prapratnog na Pelješcu do Sobre. I imali smo što i vidjeti. Jedan paralelni svijet, udaljen od svih oblika zagađenja. I bučnog i svjetlosnog. U carstvu hladovine, zelenila i plavetnila. Svojevrsnu nirvanu.
Komentari 19
fantastična obitelj! toliko radosti su priuštili hrvatskom narodu!
Što je život bez adrenalina i gipsa. Svako dobro gospodine Ante, uživajte sa svojom Maricom.
A sada malo o vama kritičari; tko ste?... što ste u životu naparavili (makar i nelegalno)?... koje ste rezultate polučili?...po čemu će vas "zatucani" Hrvati pamtiti?....je li vas nekada netko učio, što je to sram????
I to je to od članka... a gdje su slike?
Ali 21 million je u igri
Devastacija obale.Betonizacija da bi se napravili "privat" molovi i lučica. Dal ima iti jednu legalnu dozvolu ? Čisto sumnjam. Veliki trener al to ne znaći da se ne šoštuju zakoni republike Hrvatske.Katastrofa od države vidi se i na ovom primjeru.Apsurdistan croatorum.
A valjda ima sve papire.. ovih dana bageri ruše na veliko..
Carstvo raja! Jeli sve što je izgradio legalno?
Očito nam samo želite reći da zakon u Hrvatskoj ipak nije isti za sve.
Silan članak, baš za ljetnu pauzu. Baš me zanima koje je dozvole imao za tu kamenu devastaciju. Sliči na šupe koje nonići sklepaju gdje god nogom kroće na javno dobro.
Bio sam tamo, ništa spektakularno
Ošo gips na kvasinu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hvala Anti Kosteliću i cijeloj obitelji! Neka ih sve prati Božji blagoslov!