Vida strijelac u važnoj pobjedi Besiktasa

Bio je to drugi ovosezonski Vidin gol
22. travnja 2019. u 21:42 2 komentara 507 prikaza
Domagoj Vida
Pogledajte galeriju 1/3

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac za Besiktas u 2:1 (1:1) gostujućoj pobjedi protiv Sivasspora u susretu 29. kola turskog prvenstva.

Sammir BIVŠI VATRENI Sjećate se Sammira iz Dinama? Pogledajte čime se sada hvali

Vida, koji je odigrao čitavu utakmicu za Besiktas, postigao je prvi gol na ogledu u 31. minuti kada se najbolje snašao u gužvi nakon udarca iz kuta. Bio je to drugi ovosezonski Vidin gol, prvi je postigao prije dva tjedna u 7:2 gostujućoj pobjedi protiv Rizespora.

Domaći su poravnali preko Diabatea u 45. minuti, ali tri važna boda gostima osigurao je Yilmaz iz slobodnog udarca u 87. minuti.

Luka Modrić KRALJEVI NA POTEZU U Realu ostali u šoku! Stigla nevjerojatna ponuda u koju je uključen i Luka Modrić

Treći Besiktas sada ima 56 bodova, tri manje od drugog Galatasaraya, a šest manje od vodećeg Istanbul BB-a. Sivasspor je 13. sa 35 bodova.