Velike kolone za navijače Dinama, rigorozni austrijski policajci imaju svoju metu
Iako je na zadnjoj utakmici naše reprezentacije bilo dvadesetak tisuća navijača, lakše su stigli do odredišta nego nekoliko tisuća Dinamovih fanova danas u Salzburg
Komentari 2
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Austrijanci su najjadniji ,najiskompleksiraniji ,najprimitivniji , nemoralni narodić koji pokušava kopirati njemce ali im ne uspjeva jer ih još uvijek trese kompleks frojda i hiće