Velika pobjeda Hrvatske: Ola i Mandžo srušili Srbe!
Pobjeda karijere Igora Štimca! Isplatila mu se hrabrost i napadačka igra. Hrvatska je bila koncentrirana, za razliku od najiskusnijih igrača Srbije. Kolarov i Ivanović pomogli su Štimčevim izabranicima
Komentari 230
Što bi tek bilo da srbijanska obrana nije tako kvalitetna...
kolarov igra za hrvatsku
Bit ce kosarkaski rezultat. Naprijed vatreni!!!!!
Hahahaha,FALA MOMCI. Uljepsaste mi dan. A bio sam nervozan,hahaha!
Ćosić je dobro primijetio. Bez velike igre došli smo do prednosti. Srbijanci su nas doista darivali.
Srbin sam, i stvarno je sramota u kom je stanju nas fudbal od kada je otisao Antic. Zasluzeno ste pobedili ali mi se iskreno nismo nicemu ni nadali u ovoj tekmi, tako da nam i nije neki zal zbog poraza. Ceracemo se mi jos ima vremena...
Hvala Crnogorcima na velikoj podršci!!! Volimo vas, vidimo se uskoro u EU i Nato-u
22.03.2013. u 18:48h spirit80 je napisao/la: … Ma ništa tu još nije gotovo,ali kako ste se predstavili u prvom poluvremenu,teško,teško da ćete izvući neki rezultat u Zagrebu. Daleko je Brazil još,vama kako stvari stoje mnogo dalje nego nama.
Hrvatska je bila malo bolja i prvom i zapravo je iskoristila te dvijeprilike koja je dobila. Ali 2-0 je dovoljan rezultat za najmanje bod na kraju (ali s 70% vjerojatnost pobjeda).
Stico je najavio jurisanje od prve minute ali nista od toga ... Greskama srbije smo postigli dva gola...
Ma ko kaze da su Srbi i Hrvati neprijatelji? Prosto mi je nezamislivo da neprijatelju ucinis onakove poklone.
el idiot ovo je sport a ne call of duty
za Mesija i ekipu...svi ovi su.....bebe iz jaslica,,,
...koja je ekipa ova Srbija.... dva gola iz peterca...strasno!
Srbi su zreli da dobiju pet komada! nasi moraju pocetkom drugog poluvremena pojacati tempo i brze davati loptu naprijed za mandzukica i Olica .Sto se tice Ole mislim da ni on a ni Kranjcar nece moci izdrzati cijelu utakmicu.Preporucam uvodjenje Jelavica (Petrica) i Vukojevica. Srbi su slabiji no sto sam mislio.Nista od njihove igre danas nisam vidio osim sto su se prvih 35 minuta branili sa svih jedanaest igraca.Ono sto su mnogi strucnjaci tvrdili da im je obrana jaci dio danas se pokazalo pogresnim.Obrana im je napravila tri kardinalne greske ,u jednoj ih je spasio turcin a u druge dvije su dobili gol.Ponovljam oni su danas zreli za peticu a stvar je samo kako ce nasi reagirati kako tekma bude odmicala.
hahaha ,sad se stico misli,uh kak sam veliki trener... jesi,issssssssssss.
Modrić misli da je svaki dan....nova godina...
mi srbi zelimo vama hrvatima sretan put u brazil a vi navijate za nas u barazu sa kim to neznamo ni mi.
golman je kao bukva....ukopan mislim na brkića
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
2:0 za nas UJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE