Vatreni u studenom igraju još jednu prijateljsku utakmicu

Izabranici Zlatka Dalića tri dana ranije dočekuju Slovačku u posljednjem susretu kvalifikacija za europsku smotru
18. veljače 2019. u 13:39 1 komentara 800 prikaza
Hrvatska reprezentacija
Pogledajte galeriju 1/5

Hrvatska nogometna reprezentacija dogovorila je još jedan prijateljsku utakmicu. Vatreni će 19. studenoga pred svojim navijačima igrati protiv nacionalne selekcije Gruzije.

Hrvatska - Španjolska Belgija prva Objavljena nova Fifina ljestvica: vatreni i dalje u vrhu

Izabranici Zlatka Dalića tri dana ranije dočekuju Slovačku u posljednjem susretu kvalifikacija za europsku smotru, a ove godine već imaju dogovorenu i prijateljsku provjeru protiv Tunisa, 11. lipnja u Varaždinu.

S Gruzijom su hrvatski reprezentativci odigrali dvije utakmice, obje natjecateljske, u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2012. godine u Poljskoj i Ukrajini.

U Tbilisiju su poraženi 1:0 pogotkom Kobiašvilija u 90. minuti, dok su u Splitu slavili preokretom: nakon vodećeg pogotka Kankave tri su boda osigurali Mandžukić i Kalinić u 76. i 78. minuti.

Hrvatska reprezentacija Zanimljiv ispit Hrvatska dogovorila prijateljski ogled protiv 26. reprezentacije svijeta?

Na najnovijoj Fifinoj ljestvici najboljih reprezentacija Gruzija zauzima 91. mjesto.

Hrvatska će kvalifikacije za Europsko prvenstvo otvoriti u ožujku, domaćim ogledom s Azerbajdžanom na Maksimiru te gostovanjem kod Mađarske.