Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 22
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Odlazi Mr. 1:0
Povratak na članak

Vahi je već odzvonilo, Mamić bi Prosinečkog!

Ali Žuti i ne pomišlja da napusti Zvezdu, kao ni Zlatko Kranjčar Crnu Goru. Favorit za novoga trenera je Josip Kuže...

Komentari 25

OB
-obrisani-
07:36 29.04.2011.

Odzvonilo je vama novinarima odavno .... Pisu se gluposti samo nek se pise...

VL
VE
Velikogoričan56
20:28 27.04.2011.

Pa ljudi moji, kakva dilema se uopce postavlja - Dasovic je idealna osoba za novog trenera. Sve zna, pametan je covjek, ima podrsku BBB, sto vise Mamic da pozeli. Pomocni treneri bi mu bili Junaci i Flak, ekipa koja bii od sale prosla do polufinala LP

VL
DU
Deleted user
20:37 27.04.2011.

Konačno da ode! što više vremena prolazi od odlaska Zajeca, sve slabija igra Dinama. Vaha je bio veliki igrač, ali kao trener (bar u Dinamu) nije se dokazao. Uz Kranjčara, Kužea, pa i Pamića, ako se već ne mogu dovesti Guardiola, Mourin, Capel0 :-), ne trebaju nam neki drugi da se dokazuju. Osim toga, popušiti kao protiv Panathaikosa, pa to nebi ni Jurčić.

VL
OB
-obrisani-
20:41 27.04.2011.

Sad se sitija Žutoga? E Mamiću mučki provokatoru! Hajdukovac sam pa prema tome po defaultu ne volim Zvezdu, ali želim Robiju da sa Zvezdom osvoji sve moguće, osim ako ima Hajduk ne stane na put. Sve najbolje Prosinečkom i neka dokaže svoje znanje....

VL
OB
-obrisani-
21:08 27.04.2011.

dasoviću zar te još Mamić nije nalupao,e ja ču te kad te sretnem

VL
UF
ufrm
21:14 27.04.2011.

Domace trenere batinamo (Bonacic) ili ih ucjenjujemo, Strani ne zele vodit cobanske klubove u ligi za koju nikad nitko nije ni cuo. Nogometom vladaju spekulanti i mafijasi ... Gore ne moze.

VL
OR
ordinaryhandsome
21:38 27.04.2011.

Ak se mene pita, taj klub treba hebenog kita s polja psihologije i parapsihologije, a ne trenera lol... No, šteta Vaha je bio blizu :)

VL
DR
drazenzg
21:50 27.04.2011.

Ne zna se tko je veca seljacina....dasovic,flak,junaci...ili idioti koji se pale na njihova sranja...sto smo glup narod u picku materinu...

VL
SA
sant2060
21:52 27.04.2011.

E, djeco moja....cmače Zdravko, cmače, ali rekoh vam ja, kada su počeli Olivari i Junaci sapunati, znalo se da je s Vahom gotovo, Zdravko je ovo davno davno odlučio, sve ostalo je priprema terena. Već viđeno, milion puta, za probleme su svi drugi uvijek krivi, ne sumnjam niti da će Vaha biti monstrum ili degenerik ko Koch i Dudu...jebat ga, u Dinamu se ne smije biti eksponiraniji od Svevišnjeg, ipak je to njegov klub.

VL
SI
Silver99
22:35 27.04.2011.

Pa koji si novinar Dasovicu hahahaahaaaaaa. Nije ni Vecernji sto je nekad bio. Sramota

VL
EL
elephant
23:12 27.04.2011.

Zašto ovaj novinar nudi čitateljima ostavljanje komentara, kad im nije omogućio čitanje cijelog teksta? SRAMOTA.

VL
LU
Luminarc
23:28 27.04.2011.

A znao sam. Znao sam cije cu ime naci u potpisu teksta. Znao sam da cu procitati clanak baziran na \"izvorima\" i bujnoj masti navedenog novinara. I bez obzira otisao Vaha ili ne, ovakvim pisanjem sam ponovno razocaran, nazalost ne i iznenaden. Jedino vidim utjehu u tome da kad procitam ovakvu negativnu vijest, a onda vidim tko je autor, znam koliko je mala vjerojatnost da se radi o pravom novinarstvu i pravim cinjenicama, pa se ne uzrujavam.

VL
Avatar PTB
PTB
00:22 28.04.2011.

lijepo je Zdravko ovo zakamuflirao...

VL
ZV
Zvezdaforever
01:21 28.04.2011.

@splicanin_no1 ,Svaka cast majstore!

VL
BO
bomba
01:22 28.04.2011.

Kako Žuti kad su dužni Žutom. Nije Mamić toliko blesav kad zna da su ostali dužni i sad da ga zove da dođe trenirati Dinamo. A novinara i sranja.

VL
PB
predrag borna
07:47 28.04.2011.

Dosta komično.Dade ljudima otkaz a onda ih zove pa im da otkaz pa ih zove.Zbog čega se misli da će isti čovjek biti pravo rješenje ako nije bio pravo rješenje prvi ili drugi put?

VL
Avatar Uzdanica hbz
Uzdanica hbz
08:24 28.04.2011.

Kakav Decembarski,mamic hoce tebe \" NOVINARU\"

VL
LI
list68
08:37 28.04.2011.

Dynamu ne bi pomogao ni trener poput Guardiole, jer dynamo je \"pokvarena\" sredina, dok je Mamić šef. Uzalud vam trofeji, kad ih nema tko slaviti.

VL
DU
Deleted user
09:13 28.04.2011.

Dasovicu, odi u WC pa se izsamaraj!

VL
SI
silversurfer22
09:40 28.04.2011.

..kakav krasan članak, koja novinarska bravura...dajem ruku u vatru da bi moja nepismena baba Manda sročila bolji tekst...samo mi je nejasno da im neko za takva sranja isplaćuje plaću....

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.