Nakon srčane borbe Vekić ispala, Čilić i Dodig u četvrfinalu! Australci pregazili Barakude
Peti je dan 32. ljetnih Olimpijskih igara. Hrvatska za sada ima 2 medalje, obje u taekwondou. U povijest jednog od naših najtrofejnijih olimpijskih sportova upisali su se Matea Jelić osvojivši zlato te Toni Kanaet sa broncom oko vrata. Danas nas očekuju nova uzbuđenja u taekwondou, ali i tenisu, vaterpolu, streljaštvu, jedrenju i plivanju.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0