Dalić: Hrvatska je postala svjetska velesila. Trebamo uzeti zlato za mene, Modrića i Perišića
Dalić i Perišić obratili su se javnosti na pressici uoči okršaja protiv Španjolaca
Komentari 3
Imali smo i prije sjajnih generacija, velikih igraca, ponekad je nedostajalo zrnce srece kao u onom nesretnom Bicevom porazu protiv Turske, ponekad je selektor bio los i limitiran kao Ćiro sa svojom velimo generacijom. Sada se bas sve poklopilo. Velika generacija i trener koji to zna
Ocekujem kako ce FIFA i sudci ovaj put biti na nasoj strani i da nakon Argentine i Francuske u finalu imaju upute za Hrvatsku pobjedu. Spanjolci vec imaju trofeje i vjerojatno je za nogomet bolje ako ovaj put Hrvatska dodje do zlata. A u svakom slucaju Luka je to zasluzio i ajmo sudci ovaj put dajte nam podrsku. Hvala
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ja sam mislio nikad više 98 pa se zeznuo na Rusiji i Kataru i LN....ne znam smijem li reći , nikad više ovakva generacija - da se opet ne zeznem. U svakom slučaju kako god da se sutra završi ,.,.,NAKLON DO PODA.