Objavljeno vijesti danas: 106
KVALIFIKACIJE ZA EURO
Povratak na članak

Velšani šokirali Hrvatsku golom u sudačkoj nadoknadi i 'oteli' bod na Poljudu (1:1)

Na ovom je susretu, u reprezentaciji, debitirao Petar Musa koji je u 52. minuti zamijenio ozlijeđenog Marka Livaju

Komentari 59

Avatar Bobiii
Bobiii
22:42 25.03.2023.

Prvo poluvrijeme odlično,ali neefikasno. U drugom umjesto da igramo i zabijemo drugi gol, mi vraćamo loptu golmanu i čekamo kraj. Dočekali ga sa primljenim golom u zadnjoj minuti.

VL
Avatar Stradun
Stradun
22:45 25.03.2023.

1-1. Bojažljiva igra Vatrenih. I neambiciozna. Gdje su nam napadači?

VL
T7
Toro. 71

Stavi Vlašić i Pašalića a i Livaju!!! Dalicu koja si ti ulizica Hajdukovcima!!!!

22:52 25.03.2023.

Tko nam je kriv što ne znamo zabiti gol. Jedan nije dovoljan.

NikolaBee

Nema veze, važno da je Dalić izveo na Poljud sve hajdukovce.

23:03 25.03.2023.

Ovakvog protivnika bi trebali dobiti sa U21 reprezentacijom, ali s obzirom na tisinu poljuda u drugom poluvremenu Wales je, nosen pjesmom svojih navijaca koji su neprekidno pjevali, igrao srcano i zasluzeno izjednacio.

VL
T2
Tomo_20
23:01 25.03.2023.

Sram nek vas bude uvjek us… pred kraj!!!!!! kad misli te zabit taj drugi gol je… vas ot…!!!!! sramota nista drugo!

VL
TA
tadasana61
23:04 25.03.2023.

Uvodis Majera u zadnjoj minuti?! Pa sto reci? Bravo izbornice!!! Od momenta kada su Musa, Pasalic i Vlasic usli u igru, Perisic je pretrcao vise od sve trojice!!! Ako su igraci kondiciono nespremni : Sto rade u reprezentaciji???? Kovacicu umjesto sto vjezbas prebacivanje crkvenog tornja kako bi bilo da te jednom svi mi vidimo da pogodis okvir vratiju.

VL
Avatar southman
southman
22:55 25.03.2023.

Dobro je nismo izgubili. Toliko igre prema nazad. Sebičnosti u igri ( Kramaric) neodgovornosti ( Juranovic ). Katastrofa.

VL
Bobiii
21:03 25.03.2023.

Zabiti čim prije,nisu Velšani ekipa za potcijenjivanje. Treba dati maksimum!

VL
Avatar AP (autokratski premijer)
AP (autokratski premijer)

Čuj kontrolira? Kontrolira koliko i AP lokalne hadezeove šerife. Wales zasluženo došao do izjednačenja.

p.milovic.1

Dalić u zadnje vrijeme širi bratstvo i jedinstvo ili po naški miri sjever jug.Vlašić,Perišić,Pašalić.Livaja svi van forme ali igraju.

VL
BL
Blomberg
23:24 25.03.2023.

Kad cujem te hvale pa i o Dalicu ,za plakat , taj nas nogomet jadno, imamo igrace ali jednostavno nema tu koncepta, zasto uvjek popuste u zadnjih 10 Min, tu vise nema brzine igra se neki neslozni nimalo tehnicki i i onda ispadne kraj svih onih hvala ovakova bruka, za mene Dalic to ne vidi , sve je to slucajni nogomet. Umjesto pred kraj posebno zapeti i onemoguciti protivnika ispadne sve kontra.